Nikah Sonrası Yemeği Muğla

Dalyan Denizkızı Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dalyan Denizkızı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Dalyan Denizkızı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Dalyan Denizkızı Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Dere kenarında Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Doğa manzaralı

Dalyan Denizkızı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Dalyan Denizkızı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Dalyan Denizkızı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Dalyan Denizkızı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Dalyan Denizkızı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dalyan Denizkızı Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Dalyan Denizkızı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dalyan Denizkızı Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Dalyan Denizkızı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dalyan Denizkızı Restaurant düğün dışında açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, kına, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, parti, baby shower, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Dalyan Denizkızı Restaurant Hakkında

“Yeryüzü Cenneti” olarak adlandırdığımız Dalyan’da doğanın eşsiz güzelliklerine karşı düğün organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyen misafirlerimizi Dalyan Denizkızı Restaurant’ta davet ediyoruz. Uzun süredir doğası tarihi kültürel zenginliğe sahip Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı olan Dalyan’da restoran işletmeciliği yapıyor, kaliteli hizmet anlayışımızla yıl içerisinde birçok yerli ve yabancı turist ağırlıyoruz. Bu hizmetimiz dışında restoranımızı özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimize tahsis ederek yıllar geçse de unutamayacaklarını bir organizasyon geçirmelerini sağlıyoruz.

Dilediğiniz her organizasyon ile yakından ilgileniyoruz. Peki neler mi yapıyoruz?


 • Hayatlarını birleştirerek mutluluğa beraber ilk adımı atan çiftlere eğlenceli, tadına doyum olmaz bir kutlama yaşatmak için Dalyan’ın mistik atmosferini masanıza getiriyoruz. Bizim ev sahipliğimizde düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünneti kurumsal etkinlik ve toplantılarınızı dilediğiniz gibi kutlayabilirsiniz.

 • Ağaçların çevrelediği restoranımızın ön bahçesini organizasyonlarda çiftlere tahsis ediyor, diledikleri gibi eğlenebilecekleri geniş alanımızı dilediğiniz gibi süslüyoruz. Sadece açık alan değil gerekli soğutma ve ısıtma sistemlerimizin mevcut olduğu kapalı alanımızda da yılın 12 ayı hizmet veriyoruz.

 • Masa ve sandalyelerin yerleşim planını her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyor, pistin kenarına gelin ve damat masasını yerleştireceğimiz bir platform kuruyoruz.

 • Süslemelerde ve masa sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifimiz mevcuttur ve tarzınıza uyan rengi seçtiğiniz takdirde restoranımızı hayal ettiğiniz bir görünüme kavuşturabiliyoruz.

 • Misafirlerimizi ağırladığımız ve sizin giriş yapacağınız tarafa kırmızı halı seriyor, yanlarına kuş kafesli dekorlar yerleştiriyoruz.

 • Ses sitemi ve sahne kurulumunu son teknoloji ile üretilmiş ekipmanlar kullanarak gerçekleştiriyor, profesyonel orkestra ve sanatçılar eşliğinde eğlenmeye doyamayacağınız, yorulsanız bile oturmak istemeyeceğiniz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.Profesyonel ve özel günlerin değerini bilen bir ekiple birlikte siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız Dalyan Deniz Kızı Balık Restaurant iletişim bilgisine sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  J.Ast.Sb.Remzi AVCI Cad. 356.Sok. Dalyan Ortaca / Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.