Nikah Sonrası Yemeği Muğla

Dalaman Çınar Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dalaman Çınar Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Dalaman Çınar Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Dalaman Çınar Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Dalaman Çınar Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Dalaman Çınar Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Dalaman Çınar Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Dalaman Çınar Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Dalaman Çınar Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dalaman Çınar Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Dalaman Çınar Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dalaman Çınar Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Dalaman Çınar Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dalaman Çınar Restaurant düğün dışında piknik, kurumsal etkinlikler, doğum günü, baby shower, mezuniyet törenleri, kına, nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, parti ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Dalaman Çınar Restaurant Hakkında

Doğanın içinde yemyeşil bir bahçede evliliğinizi kutlamaya ne dersiniz?

Cevabınız ‘’Evet.’’ ise Çınar Restaurant Dalaman adresimizde düğününüzü gerçekleştirmek için bekliyoruz!

Uzun yıllardır restoran işletmeciliği yapıyoruz. Oldukça keyifli bir alan içerisinde bulunduğumuz için bu güzel alanı davetleriniz için de açmaya karar verdik. Düğün, nişan gibi heyecanlı ve mutlu günlerinizde de hizmet veriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tabii bir de böylesine anlamlı günlerde bizi tercih ediyor olmanızdan dolayı gurur duyuyoruz. Bu mutluluk ve gurur ışığında sürekli kendimizi geliştirerek organizasyonlarınızın bir parçası olmaya devam ediyoruz.

Son dönemlerde oldukça popüler olan kır düğünleri için harikulade bir alternatifiz. Aynı zamanda restoran olarak da hizmet verdiğimiz için kır düğünü masalarınıza eşsiz lezzetler de taşıyoruz. Fakat derseniz ki ‘’Benim düğünüm kışın olacak bu sebeple kapalı alan bana daha uygun.’’; merak etmeyin, bunun için de ayrı bir alanımız bulunuyor. Restoranımızın kapalı bölümünde de yemekli bir şekilde evliliğinizi kutlayabilirsiniz. Yemekli mi yoksa pastalı olacağı; açık alanda mı yoksa kapalı alanda mı olacağı tercihini yapmak tamamen size kalmış. Biz istediğiniz tüm bu noktalarda hizmet vermeye hazırız.

Organizasyonlarımızı gerçekleştirirken; organizasyonların eksiksiz olması adına çözüm ortaklarımızla masaya oturuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinden orkestraya kadar hiçbir detayı atlamıyoruz. Yaptıklarımız bunlarla da sınırlı değil. Bu anlamlı günü yarınlara taşıyacak olan düğün fotoğraflarınızı da çekiyoruz. Aynı zamanda düğün boyu HD video çekimi yapıyoruz. Yıllar sonra gülümseyerek hatırlayacağınız bu özel anıları kaliteli bir şekilde size sunuyoruz…

Düğününüz için yapabileceklerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz? Öyleyse ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Çınar Restaurant ekibiyle iletişime geçebilir; hizmetlerimiz ve fiyatlarımızla ilgili aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Şerefler Mahallesi, Atatürk Cad. Şerefeler Köyü Yolu No:12, 48770 Dalaman/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Dalaman Çınar Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.