Cove Beach

E-posta Gönder

  • Marmaris, Muğla.

Kapasite Bilgileri

Cove Beach
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Cove Beach Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Cove Beach Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cove Beach Sıkça Sorulan Sorular

Cove Beach düğün fiyatları ne kadar?

Cove Beach düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Cove Beach düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Cove Beach kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cove Beach 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Cove Beach düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cove Beach düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Cove Beach düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cove Beach düğün dışında kına, parti, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cove Beach Hakkında

Büyük bir özenle dekore edip tasarlayarak hiçbir masraftan kaçınmadan düzenlediğimiz mekânımızın kapılarını 2018 yılında açtık. Cove Beach Restaurant & Cafe olarak hâlâ ilk günkü heyecanımız ile de her gün açmaya devam ediyoruz. Lokasyon olarak, Marmaris gibi ülkemizin turizm cazibelerinden birinde bulunmamız sebebi ile yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlıyor ve yılın tatil sezonlarında tam kapasite çalışıyoruz. Artık bir aile haline gelen ekibimizin tamamını özenle seçerek oluşturduk. Tüm çalışanlarımız işini severek yapan profesyonellerden oluşuyor ve müşterilerimize olan tutum ve yaklaşımları sayesinde her zaman takdir ediliyoruz.

Restoranımızda aynı zamanda özel gün ve kutlamalar için toplu rezervasyonlar da kabul ediyoruz. Aldığımız bu tarz talepleri büyük bir ilgi ile karşılıyor ve her şeyin mükemmel olması için elimizden geleni yapıyoruz. Evlilik teklifleri, doğum günü kutlamaları, bekârlığa veda partileri ve nikâh sonrası yemekleri gibi etkinlikleri başarı ile düzenleyebiliyoruz. Özel günlerin ihtiyacı olan özel muameleyi gösterip sizi memnun edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Mekânımız denize nazır muhteşem bir manzaraya sahip çok huzurlu bir atmosfere sahip. Burada konuklarımızı ağırlamak için hem büyük bir iskeleye, hem bahçe kısmına hem de iç kısma sahibiz. Hava durumuna veya müşterilerimizin talebine göre davet alanımızı ayarlayabiliyoruz. Eğer sayı yeterli olacaksa çok daha romantik, özel hissettiren ve size tahsis edebileceğimiz iskelemizde davetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nikâh sonrası sevdikleriniz ile birlikte yapacağınız kutlamada size şeflerimizin hazırladığı lezzetli yemekler servis edip alkolü veya alkolsüz içeceklerimizi ikram edebiliriz. Tek yapmanız gereken, kararınız bizden yana olursa davetten önce mutlaka bize iletip planlamamıza olanak sağlamanız.

Cove Beach rezervasyonları için bize yandaki formu doldurarak kolayca ulaşabilirsiniz. Öncesinde bilgi almak ve detayları görüşmek isterseniz memnuniyetle size yardımcı oluruz. Zaman kaybetmeden bize ulaşın da davetinizi planlamaya başlayalım.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.