Nikah Sonrası Yemeği Muğla

Çökelek Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çökelek Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çökelek Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Çökelek Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Çökelek Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çökelek Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çökelek Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çökelek Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çökelek Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çökelek Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Çökelek Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çökelek Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Çökelek Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çökelek Restaurant düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, nişan ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Çökelek Restaurant Hakkında

Doğayla iç içe, huzurlu, sıcak ve samimi bir işletme olan Çökelek Restaurant, nikah sonrası yemeklerinizde sizlere ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyor. Bu ev sahipliğini en kaliteli şekilde, hiçbir aksaklık yaşanmadan gerçekleştirecek birçok imkân ve avantaj sunmaktayız. “Nedir bunlar?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz, o halde açıklayalım.

İşletmemiz geniş bir açık alan üzerine kuruldu. Birçok farklı ağacın, rengarenk çiçeklerin çevrelediği restoranımızda huzurlu dakikalar geçireceğinizi düşünüyoruz. Açık alanımızdaki bahçemizde birçok hayvan dostlarımızın bulunduğunu da söyleyebiliriz. Buradaki masa ve sandalyelerin yerleşimini, konuklarımızın taleplerine bırakıyoruz. Gelecek kişi sayısına göre isterseniz ayrı masalar isterseniz de tek uzun bir masa haline getirebiliriz. Organizasyonunuzu kış aylarında yapmak isterseniz de sakın kaygılanmayın. Sizler için bir de kapalı alanımız bulunuyor. Tatlı ve sıcak bir alanda aynı hazırlıkları gerçekleştirebilmekteyiz. Açık alanımızın üstünün tente ile korunduğunu da dipnot olarak belirtelim.

Bu güzel alanda sadece nikah sonrası yemeklerinizi değil, bekarlığa veda gecelerini, iş yemeklerini, bayi toplantılarını, kurumsal etkinlikleri ve daha birçok toplu daveti gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için bizimle en az 2 hafta öncesinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle tüm hazırlıklarımızı eksiksiz olarak gerçekleştirebilecek ve detaylı planlama için yeterli zaman sahip olabileceğiz.

Ulaşım konusu ise en az düşünmeniz gereken noktalardan biri. Çökelek Restaurant Bodrum’un Bitez mevkiinde bulunuyor. Özel araçlarınız ile çok rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Geniş bir park alanımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de belirtelim. Aynı zamanda Bitez dolmuşlarıyla da yakın bir noktada inebilir ve restoranımıza gelebilirsiniz.

Kuş cıvıltılarının keyifli sohbetinize eşlik ettiği işletmemizde güzel bir nikah sonrası yemeği gerçekleştirmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Vefa Sok. Söğütlü Cad. No: Bitez (Ramada Otel Altı) 48400 Bodrum, Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Çökelek Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.