Nikah Sonrası Yemeği Muğla

Belen Değirmeni

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Belen Değirmeni Hakkında

150 yıllık bir tarihi su değirmeni ve onun tarihine de anısına da saygı gösteren bir restoran. Belen Değirmeni Muğla’nın önemli bir değeridir ve biz de hemen yanı başına kurduğumuz restoranımızın ismini bizzat buradan aldık. 2009 yılından beri işlettiğimiz Belen Değirmeni’nde şimdiye dek çok sayıda konuk ağırladık ve harikulade dostluklar edindik. Bir aile restoranı olarak işlettiğimiz mekânımızda yıllar içerisinde bizi sık sık ziyaret eden misafirlerimiz ile de aile olduk diyebiliriz. Zaten bu doğal ortamın ve samimiyetin tadını alan kimse bir daha vazgeçemiyor.

Restoranımızda kahvaltıdan akşam yemeğine kadar verdiğimiz yemek servislerimiz var. Bunun haricinde zaman zaman toplu rezervasyonları da memnuniyetle kabul ediyoruz. Eğer toplu etkinlik ise gelen misafirlerimize damak zevklerine yaraşır bir set menü belirliyor ve günü geldiğinde afiyetle yemeleri için yemeklerini hazırlıyoruz. Mutfağımızdan çıkan her şey doğal ve sağlığa zarar vermeyen kaliteli ürünlerden yapılıyor. Bu konudaki hassasiyetimizi işletme prosedürümüze de uyguluyoruz. Bahçemizde yetiştirdiğimiz sebze ve meyveleri de dönemine göre kullanıyoruz.

Belen Değirmeni olarak doğum günleri, yıl dönümleri, aile kutlamaları ve nikâh sonrası yemekleri gibi toplu etkinliklerin rezervasyonuna açığız. Hatta son dönemlerde meşhur olduğumuz bir alan var ki o da evlilik teklifleri. Hemen her hafta bu tarz bir organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.

Yazın dere kenarında doğa il iç içe bir şekilde rüzgârın ve suyun sesi eşliğinde 30-40 kişilik gruplar halinde nikâh sonrası davetlerinizi düzenleyebiliriz. Kışın ise bu sayı bahçemizin hava şartlarına uygun olmaması sebebi ile 20 kişiye iniyor. Dilerseniz organizasyon firması getirerek gerekli hazırlık ve süslemeleri de ekstra olarak yaptırabilirsiniz.

Eğer sohbetin ve ortamın tadına doyamazsanız saat sınırlaması olmaksızın restoranımızda gece geç saatlere kadar vakit geçirebilirsiniz. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için hemen sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Çaybükü Köyü (Gevenes) Mugla

  • Haritadaki Konumu

    Belen Değirmeni Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.