Nikah Sonrası Yemeği Muğla

Arnavutköy Balıkçısı

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Arnavutköy Balıkçısı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Arnavutköy Balıkçısı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Arnavutköy Balıkçısı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Arnavutköy Balıkçısı Sıkça Sorulan Sorular

Arnavutköy Balıkçısı düğün fiyatları ne kadar?

Arnavutköy Balıkçısı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Arnavutköy Balıkçısı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Arnavutköy Balıkçısı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Arnavutköy Balıkçısı 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Arnavutköy Balıkçısı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Arnavutköy Balıkçısı düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Arnavutköy Balıkçısı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Arnavutköy Balıkçısı düğün dışında doğum günü, açılışlar, parti, baby shower, nişan, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Arnavutköy Balıkçısı Hakkında

Denizin üzerinde bir adadaymış gibi hissettiğiniz, hizmetiyle memnuniyetinizi kazanan ve güler yüzüyle samimiyet kurduğunuz bir mekânda davetinizi gerçekleştirmek ister miydiniz? Şık dizaynımız ile birlikte özel günlerinizi kutlamak için Bodrum’dayız.

Denizin üzerine uzanan tahta bir iskelenin üzerinde, romantik bir ortamın içinde üstün kalitede hizmet veriyoruz. Panoramik bir manzaranın içinde butik bir çerçevede düğün, nişan, bekarlığa veda, kına gecesi gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Hatta dilerseniz dış çekiminizi de mekanımızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece oradan oraya giderek kendinizi yormadan anılarınıza eşlik ediyorsunuz.

Eğer yemekli bir davet düşünüyorsanız harika lezzetlerle karşınıza çıkıyoruz. Ustalarımızın eliniz lezzetiyle davet menünüz öne çıkıyor. Üstelik şık sunumlarla birlikte… Ekibimizin hızı sayesinde soğumadan ve gecikme yaşamadan hizmet alıyorsunuz. Ayrıca davetlilerinizle de tek tek ilgileniyorlar. Güler yüzlerini de asla eksik etmiyorlar.

Davetiniz öncesi görüşme esnasında birçok konuya birlikte karar veriyoruz. Davette nasıl müzikler istediğinizden masa süslemelerine kadar ayrıntılı bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkan kararlar ışığında da bir program hazırlıyoruz. Bu sayede o gün gelip çattığında tek yapmanız gereken misafirlerinizle ilgilenmek!

Deniz kenarında bir davet düzenlemek ayrıcalık. Üstelik profesyonel bir hizmetle birleşince günlerce konuşulan bir organizasyona ev sahipliği yapıyorsunuz. Davetiniz boyunca herkesin memnun olacağını göreceğinize eminiz. Bu yüzden sonunda da gülen yüzlerle yanımızdan ayrılıyorsunuz.
Markamızın kalitesini her geçen gün artırıyoruz. Her seferinde tercih edilen bir mekân haline geldik. Bu yüzden davetinizi bizimle gerçekleştirmeye karar verirseniz, kendinizi tecrübeli ellere emanet ediyorsunuz.

Sıra geldi Arnavutköy Balıkçısı Türkbükü iletişime… Bunun için yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece size hemen geri dönüş sağlıyor ve randevu için bir tarih belirliyoruz. Mekanımıza da geldiğinizde birlikte neler yapacağımıza bakıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Göltükbükü Mah. İnönü Cad. No:151

 • Haritadaki Konumu

  Arnavutköy Balıkçısı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.