Nikah Sonrası Yemeği Muğla

Arap Şükrü Meyhane Marin

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Arap Şükrü Meyhane Marin Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Arap Şükrü Meyhane Marin Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Arap Şükrü Meyhane Marin Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Arap Şükrü Meyhane Marin Sıkça Sorulan Sorular

Arap Şükrü Meyhane Marin düğün fiyatları ne kadar?

Arap Şükrü Meyhane Marin düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Arap Şükrü Meyhane Marin düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Arap Şükrü Meyhane Marin kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Arap Şükrü Meyhane Marin 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Arap Şükrü Meyhane Marin düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Arap Şükrü Meyhane Marin düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Arap Şükrü Meyhane Marin düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Arap Şükrü Meyhane Marin düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Arap Şükrü Meyhane Marin Hakkında

Unutulmaz günlerden biri olan nikahta, imzalar atıldıktan sonra günün kritiğini yapmak, güzel anlardan bahsetmek ve harika yemekler yemek isterseniz size tam da istediğiniz adresi söyleyelim: Arap Şükrü Meyhane Marin.

Bodrum’da faaliyet göstermekte olan Arap Şükrü Meyhane Marin, organizasyonlarınız için yeterli kapasiteyi ve rahatlığı sağlıyor. Nikâh sonrası yemeklerinizde bizi tercih edebildiğiniz gibi, doğum günleri, yıldönümü yemekleri, iş yemekleri, bayii toplantıları, kurumsal etkinlikler gibi birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Tecrübemizden ve konforumuzdan faydalanmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Kapalı alanımızın hazırlarken kullandığımız masa ve sandalyeleri, özel gününüz için süsleyebiliyorsunuz. Ama daha ayrıntılı süslemeler ve aksesuarlar için profesyonel bir yardım alabilir, organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Organizasyonunuz için bizimle 2-3 gün öncesinden iletişime geçerseniz daha özenli ve güzel bir çalışma gerçekleştirebiliriz. Balonlar ve rengarenk çiçeklerle sizin için farklı bir masa hazırlayabiliyoruz.

Gece 01.00’a kadar hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz bu gecede personellerimiz son saniyeye kadar sizinle ilgilenecekler. Güler yüzlü çalışanlarımızın mutluluğu ve enerjisi size de geçecek.

Balık restoranı olmanın hakkını veriyoruz. Dilediğiniz balığı dilediğiniz şekilde pişiriyor size sunuyoruz. Çipuradan levreğe, barbundan sardulyaya kadar birçok balığı taze ve günlük halleriyle size sunuyoruz. Üstelik cam vitrinimizden balıklarımızı siz seçiyorsunuz, boyutuna ve kilosuna siz karar veriyorsunuz.

İşletmemizin önünde özel araçlarınız için otoparkımız bulunuyor. Ücretsiz bir şekilde park edebilir hiçbir problem yaşamadan yemeğinizi yiyebilirsiniz.
Her mevsim için açılır-kapanır camlarımız bulunuyor. Kış mevsimi için kapatıyoruz ve hiçbir soğuk geçirmeden rahatlıkla yemeğinizi yiyebiliyorsunuz. Yaz mevsimi için ise restoranımızın 3 tarafını açabiliyor tamamıyla rahat bir ortama ulaşabiliyorsunuz.

Bizi tercih etmek, ayrıntılı bilgilenmek ve fiyatlarımız hakkında fikir sahibi olmak isterseniz, formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Yalıkavak Mahallesi Özkan Sokak E.Önal İş Hanı No: 25/1

 • Haritadaki Konumu

  Arap Şükrü Meyhane Marin Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.