Şelale Park Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şelale Park Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Şelale Park Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Şelale Park Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir dışında
Manzara
Park manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şelale Park Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Şelale Park Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Şelale Park Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Şelale Park Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Şelale Park Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şelale Park Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şelale Park Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şelale Park Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Şelale Park Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şelale Park Restaurant düğün dışında nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Şelale Park Restaurant Hakkında

Akan şelaleyi cam zemin üzerinden izlemek, üstelik bunu damak tadınıza uygun lezzetler eşliğinde yapabilirsiniz desek? Şelale Park Kebap Restoranı çarpıcı atmosferi ile damak ve göz zevkinize hitap edecek…

Görselliğin ve lezzetin bir arada olduğu bir yer arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şelale Park ekibi olarak işimizi özenle ve severek yapıyoruz. Amacımız çiftlerimize ve sevdiklerine kaliteli hizmet sunmak. İlk olarak sizi küçük bir kulübeyi andıran tasarıma sahip, mavi LED ışıklarla süslenmiş, duvarlarda taş kaplama ile orman havası kattığımız mekanımızda karşılıyoruz. Tabii bunların yanına güler yüzlü personellerimizi de eklemeyi unutmayalım. Ancak nikâh sonrası yemeklerinize dair detayların sadece bunlar olduğunu düşünmeyin:

Mekânımızın içerisini cam zeminle döşedik, masaları katlara göre görsel bütünlüğü bozmayacak şekilde dizdik. Böylelikle yemeklerinizi yerken şelaleyi izleyebilir, su sesi eşliğinde ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Genel olarak mavi renk ile dekore ettiğimiz restoranımızda su ile bütünleşmeyi amaçlıyoruz. Aileniz ve dostlarınızla olmaktan huzur duyacağı bir atmosfer yaratıyoruz. Kare tahta masalar ve sandalyelerle düzenlediğimiz restoranımızda, menülerinizi özenli sunumlarla konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Kalp balon ve gül yaprağı süslemelerimizle sizin için ayırdığımız masalarda hem eğlenceli zaman geçirmenizi hem de güzel hatıralar biriktirmenizi sağlamak birinci önceliğimiz! İşinde uzman aşçılarımızın tarafından hazırlanan yemek listelerinden damak zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Köy yoğurdundan yapılma bol köpüklü yayık ayranıyla doğal ve lezzetli tatları sunacağız… Size ayırdığımız park alanı ile de araç yeri bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız.

Nikâh sonrası kutlamalarınız için şık bir yemek organize edeceğimiz Şelale Park Malatya’yı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Şelale Park hakkında detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Tandoğan Mah. Aydemir Cad. Çevreyolu Battalgazi/ Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şelale Park Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.