Quzuu Restaurant & Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Quzuu Restaurant & Cafe - Nikah Sonrası Yemeği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Quzuu Restaurant & Cafe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Quzuu Restaurant & Cafe Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Quzuu Restaurant & Cafe Sık Sorulan Sorular

Quzuu Restaurant & Cafe düğün fiyatları ne kadar?

Quzuu Restaurant & Cafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Quzuu Restaurant & Cafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Quzuu Restaurant & Cafe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Quzuu Restaurant & Cafe 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Quzuu Restaurant & Cafe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Quzuu Restaurant & Cafe düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Quzuu Restaurant & Cafe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Quzuu Restaurant & Cafe düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Quzuu Restaurant & Cafe Hakkında

Malatya’da nikâhınız sonrasında değerli dostlarınız ve aile üyeleriniz ile birlikte hem hoş sohbet edebileceğiniz hem de lezzetli yemeklerin keyfini çıkarabileceğiniz bir mekân arıyorsanız Quzuu Restaurant Cafe’ye davetlisiniz!

Uzun yıllardır hayatınızın en önemli günlerinde düzenlediğiniz nikâh sonrası yemek, düğün ve nişan gibi davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Tüm bu davetlerde her zaman önceliğimiz hayal ettiğiniz ortamı en güzel şekilde hayata geçirebilmek ve memnuniyetinizi sağlayabilmek. Bu amaç doğrultusunda düzenleyeceğiniz davetler öncesinde sizinle iletişime geçerek tüm isteklerinizi öğreniyoruz. Bu sayede de hayallerinizdeki ortamı yaratmak için gerekli hazırlıkları yapmaya yeterli zamana sahip oluyoruz. Quzuu Restaurant & Cafe Malatya’da en çok tercih edilen mekânlardan bir tanesi. Bunun başlıca sebeplerinden biri restoranımızda çalışan profesyonel ve sıcakkanlı ekibimiz. Bu ekip davetiniz boyunca tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızda oluyor.

200 kişiye kadar davetliyi mekânımızda ağırlayabiliyoruz. Bu kapasite dahilinde nikâh sonrası yemeğinize katılacak konuklarınız için özel oturma düzenleri hazırlıyoruz ve bu sayede tüm konuklarınız ile birlikte aynı masada oturarak hoş sohbet etme fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Nikâh sonrası yemekleri genellikle müziksiz sakin ortamlarda sohbet edilerek geçirilen ve iki aile bireylerinin kaynaşmasını sağlayan davetler olarak ön plana çıkıyor. Bu konsepte gayet uygun olan restoranımızda geçireceğiniz her dakikadan memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Davetiniz öncesinde Quzuu Restaurant & Cafe’ye gelerek menü tadımlarına katılma imkânına sahipsiniz. Katılacağınız menü tadımlarında damak zevkinize en uygun olan lezzetleri tercih edebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinizi taçlandıracağınız nikâhınız sonrasında konuklarınız ile katılacağınız davet için Quzuu Restaurant & Cafe’yi tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bize ulaşabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çilesiz mahallesi Çağala sokak no: 3 Fahri Kayahan Bulvarı Opet Yanı / Yeşilyurt

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Quzuu Restaurant & Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.