Kaşşık Restaurant

E-posta Gönder

  • Yeşilyurt, Malatya.

Kapasite Bilgileri

Kaşşık Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Kaşşık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kaşşık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kaşşık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Kaşşık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Kaşşık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kaşşık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Kaşşık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kaşşık Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Kaşşık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kaşşık Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Kaşşık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kaşşık Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, parti, nişan, baby shower, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kaşşık Restaurant Hakkında

Hem doğayla iç içe hem de şık ve lüks bir dekoru tercih eden bir alanda nikâh töreninizin kutlama yemeğini yemek isterseniz sizi ve sevdiklerinizi Kaşşık Restaurant’a bekliyoruz.

Yıllardır alanında uzman ekibimizle Kaşık Restaurant Malatya’da hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızı, lezzetli menüler ve şık ortamımızla bir araya getirerek adımızdan söz ettiriyoruz. İşimize verdiğimiz özeni mekân tasarımından mutfağımıza kadar titizlikle ilgilenerek ve her ayrıntıyı düşünerek sizlere gösteriyoruz.

Doğayla iç içe ve yeşil alanlara sahip olmak pek çok mekân için etkileyici özelliklerdir ancak bunun bir mekânı ön plana çıkartan tek özellik olduğunu düşünmüyoruz. Hijyen bakımından da oldukça özen gösterdiğimiz Kaşşık Retaurant’ta sizin de mutluluğunuzu paylaşmak için bekliyoruz.

Öncelikle nikâh ya da düğününüz sonrası bize kaç kişi geleceğinizi önceden haber veriyorsunuz. Böylelikle sizin için masa ayırıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda güller, kalpler ve balonlarla süslediğimiz masalarınızın hazırlıklarını siz mekânımıza gelmeden bitiriyoruz. Dilerseniz önceden yemek siparişi verebilirsiniz. Böylelikle biz de siz masalarınıza oturunca siparişlerinizi direkt olarak getiriyoruz. Eğer herkesin kendi isteği doğrultusunda yemek yiyip içmesini tercih ederseniz de dağıtmış olduğumuz menü içeriklerinden siparişler verebilirsiniz. En kısa sürede hazırlıkları yaparak kutlamanızın keyifle sürmesine yardımcı oluyoruz.

Hayatınızın en özel günlerinden bir tanesi olacak nikâh sonrası yemeğinizde hem hoş bir ortamda hem de leziz yiyeceklerle mutlulukla kutlamalar yapabilirsiniz. Sadece nikâh sonrası değil aynı zamanda evlilik teklifleri, doğum günü kutlamaları, babyshower gibi organizasyonlar içinde Kaşşık Restaurant’ı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Eğer Kaşşık Restaurant Malatya iletişimini nasıl sağlayacağınızı bilmiyorsanız size yardım olacak bir yönlendirmemiz bulunuyor. Daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir biçimde doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gündüzbey Mah., M.Cevdet Yavuz Cad., 44910 Malatya/ Yeşilyurt

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.