Gedik Restaurant&Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gedik Restaurant&Cafe
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Gedik Restaurant&Cafe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Gedik Restaurant&Cafe Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Park manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gedik Restaurant&Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Gedik Restaurant&Cafe düğün fiyatları ne kadar?

Gedik Restaurant&Cafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gedik Restaurant&Cafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Gedik Restaurant&Cafe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gedik Restaurant&Cafe 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gedik Restaurant&Cafe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gedik Restaurant&Cafe düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Gedik Restaurant&Cafe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gedik Restaurant&Cafe düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Gedik Restaurant&Cafe Hakkında

Malatya’da nikâh sonrası yemeği için nereye gideceğinizi bilmiyorsanız, Gedik Park Restaurant Malatya yazımıza mutlaka göz atın!

Görkemli bir törenle açılan tesisimizde profesyonel bir ekiple sizi karşılıyoruz! Özellikle son yıllarda sıkça tercih edilen nikâh sonrası yemek organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Yeni evlenmiş çiftlerimizi nikâh sonrası sevdikleriyle mutluluklarını paylaşmak için tesisimize bekliyoruz. Sizi ve misafirlerinizi ferah, doğayla iç içe ve manzaralı bir davet alanına buyur ediyoruz. Panoramik görünüme sahip Gediz Restaurant terasında Malatya’nın güzelliğini seyrederken kendinizi huzur dolmuş hissedeceksiniz... Kapalı alana da sahip olduğumuz tesisimizde dikdörtgen masalar kullandık. Bu alanı da hava şartlarından olumsuz etkilenmemek için değerlendirebilirsiniz. Salonumuz içerisinde iklimlendirme sistemi bulunduğu için yazın sıcaktan, kışın soğuktan etkilenmeden nikâh sonrası etkinliklere uygun. Özetle geniş bir alan sahip, yüksek ve ışıklı tavanları ile kapalı alanımızda da açık alanımız kadar konuklarınıza ve size konfor vaat ediyoruz!

Tüm bunların yanında usta aşçılarımızın hünerli ellerinden çıkan leziz yemekleri sunacağız. Birlikte gerçekleştirdiğimiz menü tadımları ve değişiklikleriyle yemekli davetlerinizde yapılacak sunumları belirleme şansı sağlıyoruz. Böylelikle damak tadınıza uygun lezzetler ve şık sunumlarla konuklarınızı ağırlıyoruz. Hijyen kurallarına dikkat eden ekibimiz, servis aşamasında da son derece titiz hareket ediyor. Misafirlerinizin çocuklarını da Gedik Restaurant ve Cafe yanında bulunan park ve oyun alanımızda ağırlıyor, gecenizin tüm davetlileriniz için keyif dolu geçmesi için özel olarak çaba harcıyoruz.

Amacımız size ve sevdiklerinize güzel hatıralar bırakmak olduğu için mutlu bir birlikteliği ‘’Evet’’, diyerek eğlenmeye geldiğinizde hizmetinizde oluyoruz! Detaylı bilgi ve fiyat teklifleri almak için sayfanın üst kısmında yer alan Gedik Restaurant Malatya iletişim formunu eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gedik Mah. Yeşilyurt Cd. Yeşilyurt/ Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gedik Restaurant&Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.