Nikah Sonrası Yemeği Malatya

Dede Korkut Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dede Korkut Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Dede Korkut Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Dede Korkut Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Dede Korkut Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Dede Korkut Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Dede Korkut Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Dede Korkut Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Dede Korkut Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dede Korkut Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Dede Korkut Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dede Korkut Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Dede Korkut Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dede Korkut Restaurant düğün dışında açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Dede Korkut Restaurant Hakkında

Malatya’da sevdiğiniz dostlarınız ve akrabalarınız ile birlikte geçireceğiniz hoş bir nikâh sonrası yemeği düzenleyeceğiniz uygun bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız ‘’Evet’’ ise sizi Dede Korkut Restaurant’a davet ediyoruz! Yıllardan beri en güzel günlerinizde konuklarınız ile keyifli sohbetler ettiğiniz toplu yemek organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Bu özel günlerde memnuniyetinizi sağlamak için sıcakkanlı ve neşeli ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Evliliğinize dair düzenlediğiniz her davetin hayallerinizdeki gibi olmasını ve herhangi bir sorunla karşılaşmak istemediğinizi biliyoruz. Bu bilinçle çalıştığımız restoranımızda mutluluğunuzu sağlayabilmek bizim için oldukça önemli. Dede Korkut Restaurant Malatya’nın rahat ulaşım sağlanabilen konumu sayesinde nikâhınız sonrasında davetlileriniz ile birlikte mekânımıza gayet rahat bir şekilde gelebilirsiniz.

100 ila 200 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz Dede Korkut Restaurant’ta konuklarınız ile aynı masada oturarak sohbet etmenize ve iki ailenin daha da yakınlaşmasına imkân sağlayabilmek için özel masa düzenleri kurabiliyoruz. Restoranımızda hem açık hem de kapalı alana sahibiz. Nikâh sonrası yemeğinizi düzenleyeceğiniz tarihteki hava durumuna göre isterseniz açık isterseniz de kapalı alanımızı tercih edebilirsiniz. Restoranımızda kullandığımız masa ve sandalyeleri seçerken birbirleriyle uyumlu olmalarına özen gösterdiğimiz kadar aynı zamanda konforlu olmalarına da önem verdik. Bu sayede davetiniz boyunca mekânımızda geçirdiğiniz sürede gayet rahat bir şekilde eğlenme fırsatına erişebiliyorsunuz. Davetiniz öncesinde mekânımıza gelerek menü tadımlarına katılma imkânına da sahipsiniz. Katılacağınız menü tadımlarında geleneksel Anadolu mutfağından Ege ve Akdeniz mutfağına kadar uzanan geniş bir yelpazede tercihte bulunabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinizi taçlandıracağınız gecenizi Dede Korkut Restaurant’ta hayata geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Malatya Dede Korkut Restaurant iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  İnönü, İnönü Cd. No:189, 44070 Merkez/Malatya

 • Haritadaki Konumu

  Dede Korkut Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.