Dede Korkut Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dede Korkut Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Dede Korkut Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Dede Korkut Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Dede Korkut Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Dede Korkut Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Dede Korkut Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Dede Korkut Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Dede Korkut Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dede Korkut Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Dede Korkut Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dede Korkut Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Dede Korkut Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dede Korkut Restaurant düğün dışında açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Dede Korkut Restaurant Hakkında

Malatya’da sevdiğiniz dostlarınız ve akrabalarınız ile birlikte geçireceğiniz hoş bir nikâh sonrası yemeği düzenleyeceğiniz uygun bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız ‘’Evet’’ ise sizi Dede Korkut Restaurant’a davet ediyoruz! Yıllardan beri en güzel günlerinizde konuklarınız ile keyifli sohbetler ettiğiniz toplu yemek organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Bu özel günlerde memnuniyetinizi sağlamak için sıcakkanlı ve neşeli ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Evliliğinize dair düzenlediğiniz her davetin hayallerinizdeki gibi olmasını ve herhangi bir sorunla karşılaşmak istemediğinizi biliyoruz. Bu bilinçle çalıştığımız restoranımızda mutluluğunuzu sağlayabilmek bizim için oldukça önemli. Dede Korkut Restaurant Malatya’nın rahat ulaşım sağlanabilen konumu sayesinde nikâhınız sonrasında davetlileriniz ile birlikte mekânımıza gayet rahat bir şekilde gelebilirsiniz.

100 ila 200 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz Dede Korkut Restaurant’ta konuklarınız ile aynı masada oturarak sohbet etmenize ve iki ailenin daha da yakınlaşmasına imkân sağlayabilmek için özel masa düzenleri kurabiliyoruz. Restoranımızda hem açık hem de kapalı alana sahibiz. Nikâh sonrası yemeğinizi düzenleyeceğiniz tarihteki hava durumuna göre isterseniz açık isterseniz de kapalı alanımızı tercih edebilirsiniz. Restoranımızda kullandığımız masa ve sandalyeleri seçerken birbirleriyle uyumlu olmalarına özen gösterdiğimiz kadar aynı zamanda konforlu olmalarına da önem verdik. Bu sayede davetiniz boyunca mekânımızda geçirdiğiniz sürede gayet rahat bir şekilde eğlenme fırsatına erişebiliyorsunuz. Davetiniz öncesinde mekânımıza gelerek menü tadımlarına katılma imkânına da sahipsiniz. Katılacağınız menü tadımlarında geleneksel Anadolu mutfağından Ege ve Akdeniz mutfağına kadar uzanan geniş bir yelpazede tercihte bulunabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinizi taçlandıracağınız gecenizi Dede Korkut Restaurant’ta hayata geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Malatya Dede Korkut Restaurant iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    İnönü, İnönü Cd. No:189, 44070 Merkez/Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dede Korkut Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.