Nikah Sonrası Yemeği Malatya

Chilek Restaurant&Cafe

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Chilek Restaurant&Cafe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Chilek Restaurant&Cafe Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Chilek Restaurant&Cafe Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Chilek Restaurant&Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Chilek Restaurant&Cafe düğün fiyatları ne kadar?

Chilek Restaurant&Cafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Chilek Restaurant&Cafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Chilek Restaurant&Cafe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Chilek Restaurant&Cafe 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Chilek Restaurant&Cafe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Chilek Restaurant&Cafe düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Chilek Restaurant&Cafe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Chilek Restaurant&Cafe düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, baby shower ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Chilek Restaurant&Cafe Hakkında

Nikâh sonrası yemeği için mekân önerisi isteyenleri şık ve zengin menüsüyle Chilek Cafe Malatya’ya davet ediyoruz…

Şehir içinde, ulaşımı kolay restoranımızda nikâh sonrası yemek organizasyonu için çiftlerimizi ağırlamaktayız. Sizi ve konuklarınızı kırmızı halı serdiğimiz basamaklarla karşılayarak masalarınıza yönlendiriyoruz. Profesyonel ve sıcakkanlı ekibimiz sizin için her daim hazır oluyor ve tüm isteklerinizi yerine getirmek için emek harcayacaklar… Camla çevrili mekânımızın içerisinde sarı renk tonlarında ışıklar kullanarak loş bir görünüm sağlamayı amaçladık. Böylelikle göz yormayan bir aydınlatma yapıyor ve fotoğraf karelerinde yansımaların azalmasını sağlıyoruz. Seçtiğimiz duvar kağıdıyla da konforlu mobilyalarımızın renklerinde bütünlüğü yakalayarak dekorumuzu destekliyoruz. Mekânımız içerisinde özel istekleriniz doğrultusunda gül yapraklarıyla masaları süslüyor, kırmızı balonlarla konsept değişikliği yapma olanağı sağlıyoruz. İklimlendirme sistemlerimiz sayesine mevsim koşullarından etkilenmeden mekânımız içerisinde mutlu ânlar yaşayacaksınız.

Chilek Cafe olarak göze olduğu kadar damak zevkinize de hitap etmeyi hedefliyoruz. Çiftlerimiz ve konuklarına işinde uzman aşçılarımızın ellerinden çıkan lezzetli yemekleri ikram ediyoruz. Şık sunumlarımıza; içeceklerinize, ana yemek veya tatlı tabaklarınıza yazı yazarak görsel zenginlik katıyoruz...

Hizmet kalitesine önem verdiğimiz Chilek Cafe’de konuklarınızla birlikte kaliteli vakit geçireceksiniz. Ağırladığımız konukların memnuniyet değerlendirmelerini göz önüne aldığımızda; sizinde nikâh sonrası yemeklerinizde bizimle olmaktan mutluluk duyacağınızı söylemekte sakınca görmüyoruz! Mutluluğa ‘’Evet’’ dediğiniz ânların sonrasında sevdiklerinizle uğradığınız yerin hatıralarda yer edeceğine inanıyoruz. Bu yüzden özel anılarınızı, güzel hislerle taçlandırmak için canla başla çalışıyor, ekibimize güveniyor ve sizleri de aramızda görmek istiyoruz…

Sevdiklerinizle kutlama yapma tercihiniz lüksün ve lezzetin bir arada buluştuğu bir yer olacaksa, fiyat teklifleri ve detaylı bilgi için Malatya Chilek Cafe iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Form ise sayfanın üst kısmında bulunuyor!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Çilesiz 1. Cd. 12. Sk. 8-1 Yeşilyurt/ Malatya

 • Haritadaki Konumu

  Chilek Restaurant&Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.