Tekbey Restaurant

E-posta Gönder

  • Selçuklu, Konya.

Tekbey Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek için mekân arayışındaysanız; fırsatlarla dolu Tekbey Restaurant Konya’yı seçmeye ne dersiniz?

Güzide şehrimiz Konya’nın lezzet durağı olan restoranımızda nikah sonrası yemekleriniz için çalışıyoruz. Birçok avantajla sizi buluşturuyor, davetlilerinizin akıllarında kalacak davet menüleri sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve çalışma prensibimizle kaliteye doyacağınız geceye hazır mısınız?

Sevdiklerinizle hoşça vakit geçirirken, lezzetlerimizi deneyimleyebileceksiniz. Kaliteli hizmetlerimizi güler yüzlü ekibimizle ulaştırırken davetlilerimizin memnuniyetini sağlamak ilk görevimiz.
Nikah sonrası yemekleriniz için hangi avantajları sağlıyoruz?

-Geniş ve ferah bir mekânda uzun davet masaları oluşturuyoruz. Keyifli yemeklerin yanında sunduğumuz ikramlarımız lezzetlerine eşlik ediyor. Deniz mahsulleri, barbekü ve Türk mutfağının en güzel lezzetleri restoranımızda sizi bekliyor. İstediğiniz lezzetleri bir araya getirerek davet menüleri oluşturabileceğiniz gibi davetlilerinizle beraber anlık isteklerde de bulunabilirsiniz. Lezzetlere eşlik eden alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimiz de bulunuyor.

-Davetinizden önce iletişime geçmeli, gününüz için hazırlık yapmalıyız. Özel dekorasyon fikirleriniz varsa duymayı çok isteriz. Arzu ederseniz de dışarıdan organizasyon firması getirerek mekânımızın dekorasyonunu değiştirebilirsiniz. Şık ve nezih bir ortamda gecenizi geçirmeyi çok isteriz. Altın sarısı duvar süsleri ve sunum tabaklarımızla da görsel açıdan güzel bir görünüm elde ediyoruz.

-Fasıl ekibimiz de bulunuyor. Belirli günlerde bizimle olan sanatçılarımızı nikah sonrası yemeğinizde de görmek isterseniz sahnede en güzel şarkıları seslendirebilirler.

-Nikah sonrası yemeklerinizin dışında doğum günü, bayii toplantıları, açılışlarda da hizmet veriyoruz. Grup yemekleriniz için birçok fırsatımız var. Bunlardan biri uygun fiyatlarımız! Menülerinizi oluşturduktan sonra davet menüleriniz için fiyat çalışması yapıyoruz. Merak etmeyin, çiftlerin bütçesini de düşünüyoruz.

Eğer siz de gecenizi bize emanet etmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz. Lezzetlerimiz hakkında bilgi vermeyi ve tanışmayı çok isteriz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” seçeneğine tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Nişantaş Mah. Dr. Mehmet Hulusi Baykal Cad. H. Uluşahin İş Merkezi C Blok Teras Kat No:3/Z25 Selçuklu Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.