Nikah Sonrası Yemeği Konya

Sultan Makamı

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sultan Makamı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sultan Makamı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sultan Makamı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Sultan Makamı Sıkça Sorulan Sorular

Sultan Makamı düğün fiyatları ne kadar?

Sultan Makamı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sultan Makamı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sultan Makamı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sultan Makamı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sultan Makamı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sultan Makamı düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Sultan Makamı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sultan Makamı düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, baby shower, mezuniyet törenleri, parti, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Sultan Makamı Hakkında

Uzun yıllardır restoran sektöründe faaliyet gösteren mekânımızda ilk günkü heyecanımız ve şevkimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Üstelik sadece restoran hizmetleri ile değil ev sahipliği yaptığımız grup organizasyonları ile de biliniyoruz. Sultan Makamı olarak düğünler başta olmak üzere nişan merasimi, nikâh sonrası yemeği ve bu minvalde gerçekleştirilen birçok organizasyonu bünyemizde düzenliyoruz.

Konum açısında son derece seçkin bir mevkide yer alan restoranımız Sultan Makamı Konya Meram’da bulunuyor. Şehir merkezine kolay ulaşım sağlanabilecek bir mesafede olmamıza rağmen şehir karmaşası ve gürültüsünden tamamen uzaktayız. Üstelik toplu taşıma kullanabileceğiniz gibi kişisel araçlarınız ile de rahatlıkla gelebilirsiniz. Restoranımıza ait olan geniş bir otoparkımız var, burayı misafirlerimiz ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorlar.

Mekânımız hakkında verdiğimiz genel bilgiler haricinde dilerseniz düğünler hakkında da biraz bilgi vermek istiyoruz. Açık ve kapalı alan seçeneklerimiz ile davetli sayısına bağlı olarak bu mekânlarda davet düzenleyebiliyoruz. Eğer mevsim şartları elveriyorsa açık havada ve kır konseptinde bir düğün planlayabilirsiniz. Zemini yemyeşil kırlardan oluşan bahçemiz oturmalı düzende 400 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Kokteyl usulü olacaksa bu sayı elbette ki artıyor. Kapalı alan isterseniz de daha butik bir düğünü sizin için planlayabiliriz. Müzikli ve eğlenceli değil de Konya usulü bir düğün yemeği olduğu takdirde 1000 ila 1500 kişilik davetler düzenleyebiliyoruz.

Düğünden sonra kalıp daha fazla eğlenmek isteyen çiftlerimize 200 – 300 kişilik bir after party seçeneği de sunuyoruz. Yöresel lezzetlerin de bulunduğu Türk ve dünya mutfağını harmanlayan menümüz ile düğün için harika yemekleri misafirlerinize servis edebiliriz.

Sultan Makamı Cafe & Restaurant Meram/Konya mevkiinde sizi bekliyor. Eğer bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak isterseniz sayfadaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Meram Yaka Mahallesi Yaka Caddesi No 210 Meram/KONYA

 • Haritadaki Konumu

  Sultan Makamı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.