Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kulesini Hakkında

Kulesini Restaurant&Cafe olarak, 2008 yılından itibaren Konya’da ki yiyecek ve içecek sektörüne yeni bir soluk kazandırmak amacıyla yola çıktık.

Kurulduğumuz günden bu yana ‘‘Lezzetli ve iyi yemeği uygun fiyat eşliğinde herkese ulaştırmak; güler yüzlü, neşeli, bilgili ve işini öne çıkaran bir ekiple her yeni güne ilk günkü heyecanla uyanmak ve bu doğrultuda damaklarda, akıllarda ve gönüllerde kalıcı bir iz bırakmak’’ hayali için çalışıyoruz.

A’la Carte Restoran ve cafe konseptiyle hizmet sunuyoruz. Ağırlıklı olarak Osmanlı mutfağı ve dünya mutfağından Türk damak tadına uygun seçme lezzetlerden oluşan bir menüye sahibiz. Kulesini Restaurant menüsünde dünya mutfağından özgün lezzetleri, çağdaş sunumlarla yorumluyor; harika bir atmosfer eşliğinde beğeninize sunuyoruz. Kulesini lezzetleri; kapıları sonuna kadar açık olan mutfaklarımızda, en kaliteli ve taze ürünler kullanılarak; hijyenik koşullarda hazırlanıyor.

Konya şehir manzarasına 163 m yükseklikten, 360 derece dönebilen bir platformda eşlik ediyor. Deniz seviyesinden ise 1179 m yükseklikte, nikahınız sonrası ailenizle, sevdiklerinizle, dostlarınızla ve iş arkadaşlarınızla keyifli ve kaliteli zaman geçirebilme fırsatı sunuyoruz.

Hizmet anlayışımızın temelini Mevlana’nın hoşgörü ve misafirperverlik mirasıyla oluşturduk. Bu doğrultuda yerli ve yabancı turistleri ‘‘evimize gelen bir misafir sıcaklığında ağırlıyoruz”. Turistlerin Konya gezileri sırasında ‘‘liste başı mekanlar’’ arasında yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İş toplantıları için tercih ettikleri ilk mekân olmamız, özel gün ve geceler için konsepte uygun farklı menü ve hizmetlerimizle misafirlerimizin beğenisini ve takdirini kazanmamız daha iyiye ulaşma çabamızı tetikliyor. Bu nedenle de sunduğumuz her hizmetin temelini sağlam bir konsept üzerine kuruyoruz. Şairin ‘‘kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı’’ dizelerinden yola çıkarak; mutluluk teması üzerine kurmuş olduğumuz açık büfe kahvaltı konseptimiz, Konya’da kahvaltı kavramına yeni bir boyut kazandırıyor.

İşletmemizin kaliteli, taze ve organik hammaddeler kullanarak hazırladığı lezzetleri estetik sunumlar eşliğinde siz değerli misafirlerine sunuyor. Kulesini Restaurant&Cafe’nin mevsimine uygun yiyecekler ve yöresel malzemeler ile yıl boyunca güncel tutmuş olduğu lezzetlerinin sırrı ise kendine özgü reçetelerinde saklı.

Damaklarda, akıllarda ve gönüllerde kalıcı tatlar bırakabilmek dileğiyle bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Bunun için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Kule Plaza 41. ve 42. Kat Selçuklu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.