Nikah Sonrası Yemeği Konya

Havzan Etliekmek

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Havzan Etliekmek Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Havzan Etliekmek Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Havzan Etliekmek Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Havzan Etliekmek Sıkça Sorulan Sorular

Havzan Etliekmek düğün fiyatları ne kadar?

Havzan Etliekmek düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Havzan Etliekmek düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Havzan Etliekmek kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Havzan Etliekmek 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Havzan Etliekmek Hakkında

Kurucumuz Durmuş Ali Tülen, özel tariflerini Konyalılarla buluşturmak istemiş. Böylece Havzan Restaurant olarak 1992 yılında faaliyete başlamış. Gün be gün kendini geliştirerek günümüze kadar gelen restoranımızda profesyonel hizmet ve kalite vaat ediyoruz. Bugün Konya’nın 6 farklı yerinde şubemiz bulunuyor. Konya’nın yöresel lezzetleriyle misafirlerimizi buluşturuyoruz. Şimdi de nikâh sonrası yemekleriniz için hizmet vermek istiyoruz!

Biz Meram Havzan Restaurant ekibi olarak çok çalışıyor, konuklarımızın isteklerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Konya denilince akla “Etli ekmek” geliyor. Peki, “Etli ekmek” denilince sizin aklınıza ne geliyor?

Artık cevabı biliyorsunuz. Özel sunumları ve tarifleriyle hazırlanan lezzetimizi bir de usta aşçılarımızın ellerinden yiyerek kararınızı verin. Oluşturduğunuz davet menülerinde gelenekselleşmiş lezzetlere yer verebilir, farklı alternatifleri bir araya getirerek standart menüler oluşturabilirsiniz. Farklı sunum tabaklarıyla da fark yarattığımız restoranımızda davetlilerinizde iz bırakacağımıza eminiz. Bıçak arası ve Mevlâna da özel lezzetlerimiz arasında yer alıyor, denemek isterseniz servis elemanlarımız hızlıca masalarınızı bu lezzetlerle süsleyebilirler.

Mekânımız iki ana bölümden oluşuyor. İstediğiniz alanı tercih edebilir, en iyi masayı seçmek için önceden bizimle iletişime geçerek mekânımızı yakından inceleyebilirsiniz. Mekânımızda güler yüzlü hizmet anlayışımızla davetlilerinizin etrafında pervane oluyoruz. Mekâna giriş yaptığınız andan itibaren karşılama personellerimiz başta olmak üzere davetlileri el üstünde tutuyoruz.

Peki, bu hizmetleri sunan Havzan Etliekmek Konya’ya nasıl ulaşabilirsiniz?

Meram’ın temiz havasına sahip Yeni Meram Caddesi üzerinde yer alıyoruz. 08.00’de günün ilk misafirlerini ağırlıyor, 24’e kadar hizmet veriyoruz. Nikah sonrası yemekleriniz için saat sınırlaması olmadan dilediğinizce mekânımızda vakit geçirebilirsiniz.

Sadece nikâh sonrası yemeklerinizde değil kurumsal etkinlikler, bayii toplantıları, iftar yemekleri, doğum günlerinde de bizi tercih edebilirsiniz. Özel günlerinize ev sahipliği yapabiliyoruz. Eğer sağladığımız hizmetleri daha da yakından incelemek isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, gecenize dair detayları konuşmak üzere mekanımıza gelebilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Armağan Mah. Yeni Meram Cad. Gönül Sokak No:1 Meram

 • Haritadaki Konumu

  Havzan Etliekmek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.