Nikah Sonrası Yemeği Hatay

Çökmez Balık Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çökmez Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çökmez Balık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Çökmez Balık Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı

Çökmez Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Çökmez Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çökmez Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çökmez Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çökmez Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çökmez Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Çökmez Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çökmez Balık Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Çökmez Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çökmez Balık Restaurant düğün dışında doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Çökmez Balık Restaurant Hakkında

Nikahınızdan sonra sevdiklerinizle güzel bir yemek organizasyonu düzenlemek için doğru yerdesiniz. Pozitif enerjimiz ile bu özel anlarınızda yanınızda olacak ve keyif alacağınız bir akşam geçirmenizi sağlayacağız. Detaylı bilgi vermemiz gerekirse;

İşletmemizde oldukça geniş bir alana ve kötü hava şartları için tercih edebileceğiniz bir kapalı alana sahibiz. Ama aynı zamanda açık alanımızın üstünün de kapalı olduğunu belirtelim. Dikdörtgen olarak tasarlanmış açık alanımızdaki masaları gelecek kişi sayısına göre düzenliyoruz.

Yemeklerimize ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Uzun zamandır bizi severek tercih eden konuklarımızın ve işletmemize ilk defa gelecek konuklarımızın, yemeklerimizin lezzetli olduğu konusunda hemfikir olacağına eminiz. Balıklarımızın taze olarak seçildiğini, işletmemize günlük geldiğini belirtelim. Karides, kalamar, yengeç ve lagos en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor. Bununla birlikte mezelerimizin de günlük olarak hazırlandığını söyleyebiliriz.

Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Konuklarımızın özel anlarında bizi tercih etmeleri hem keyif veriyor hem de gururlandırıyor. Bizim amacımız da bu anları en iyi şekilde yaşamalarını sağlamak. Bunun için kaliteli hizmetimizi her geçen gün arttırmaya çalışıyor ve kendimizi devamlı yenilemeye çalışıyoruz. Nikah sonrası yemekleri dışında doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri, bayi toplantıları gibi toplu davetlerinizde de Çökmez Balık Restaurant’ı tercih edebilirsiniz.

Konuklarına merkezi bir konum sunan Çökmez Balık Restaurant Samandağ’da faaliyet gösteriyor. Deniz gören manzarasıyla güneşi batıracak, keyifli dakikalara sahip olacaksınız. Antakya Samandağ yolunda bulunan işletmemize özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Araçlarınızı, restoranımızın hemen önünde bulunan geniş otoparka ücretsiz olarak park edebiliyorsunuz.

Keyifli sohbetlerin ve lezzetli yemeklerin ev sahibi olacak işletmemizi tercih etmek ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kapısuyu Mahallesi, Antakya Samandağ Yolu, 31800 Samandağ/Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Çökmez Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.