Nikah Sonrası Yemeği Gaziantep

Akan Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Akan Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Akan Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Akan Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Akan Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Akan Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Akan Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Akan Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Akan Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Akan Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Akan Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Akan Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Akan Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akan Restaurant düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, sünnet düğünü ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Akan Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek için birçok imkânı aynı anda sunabilen Akan Restaurant, konuklarını ağırlamak için Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde faaliyet gösteriyor. Kaliteli hizmeti amaçlayan restoranımız açıldığı günden bugüne dek hep daha iyiye gitmek için kendini geliştirdi ve misafirlerini işletmemizden mutlu göndermeyi amaçladı. Aynı kararlılık ve aynı kaliteyle devam ettiğimiz hizmetimiz ile Akan Restaurant Gaziantep’te en güzel yemeklerinize ev sahipliği yapmak için hazır.


İşletmemizin açık ve kapalı alanı bulunuyor. Geniş bir çim alanın üzerine kurulmuş açık alanımızın rengarenk çiçekler ve çeşitli ağaçlarla donatıldığını göreceksiniz. Bu alanda kalabalık aileleri bile rahatlıkla ağırlayabildiğimizi söyleyelim. Üstünün mevsim şartlarına göre açılıp kapandığını ve ne zaman gelirseniz gelin restoranımızdan geri dönmeyeceğinizi belirtmek istiyoruz. Kapalı alanımız ise oldukça büyük. Konuklarımızın organizasyonları için 3 farklı salon oluşturduk. Bu 3 salonunun hepsinin birbirinden farklı konsepti olduğunu ve dizaynının da buna göre yapıldığını belirtelim. Ege, Akdeniz ve Kristal adını verdiğimiz bu salonlarımızın hangisini tercih edeceğinizi karşılıklı oturup konuştuğumuzda gelecek kişi sayısına ve isteklerinize göre belirleyebiliriz.

Organizasyonlarınızı planladığınız tarihten en az 2 hafta önce bizimle iletişime geçerseniz, size çok daha iyi bir hizmet verebiliriz. İstek ve düşüncelerinizi öğrenir ve tam olarak düşündüğünüz organizasyonu restoranımızda gerçekleştirmenizi sağlayabiliriz.

Restoranımızda çalışan profesyonel aşçılar, lezzetli yemeklerimizi siz değerli konuklarımız için hazırlarken günlük ve taze ürünleri kullanıyorlar. Balık, beyaz et, kırmızı et, tavuk, salata, tatlı ve içeceklerden oluşan menülerimizin geniş bir yelpazeden oluştuğunu söyleyelim. Bu tatlarımıza çok uygun fiyatlarla sahip olduğunuzu da hatırlatalım. Akan Restaurant fiyatları hakkında bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak isterseniz, yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu özel gecenizi planlamak için biz hazırız, ya siz?

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Ulus Mahallesi, Tugay Kavşağı Gaziantep, 27090 Şehitkamil

 • Haritadaki Konumu

  Akan Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.