Nuh Balık Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Nuh Balık Evi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Nuh Balık Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Nuh Balık Evi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Nuh Balık Evi Sıkça Sorulan Sorular

Nuh Balık Evi düğün fiyatları ne kadar?

Nuh Balık Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Nuh Balık Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Nuh Balık Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Nuh Balık Evi 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Nuh Balık Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Nuh Balık Evi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Nuh Balık Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nuh Balık Evi düğün dışında nişan, parti, doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kına, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Nuh Balık Evi Hakkında

Birbirinden lezzetli menülerimizle yılların tecrübesini sizlerle paylaşan bir balık restoranıyız. Nuh Balık Evi Eskişehir olarak uzun yıllar boyunca Eskişehir’in Odunpazarı ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini hizmete başladığımız yıldan itibaren önemsiyor, güler yüzlü bir şekilde misafirlerimizi karşılayarak keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne kendimize özgün çeşitlerimizle tercih edilen adreslerden biri olma özelliği kazandık.


Toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Aile ve sevdiklerinizle birlikte nikâh töreni sonrası kutlama yemeği yemek istiyor, nişan kutlamanızı lezzetli yemekler yiyerek taçlandırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yıl içerisinde birçok doğum günü, kurumsal etkinlik ve yemeklerine de ev sahipliği yapıyoruz. Geçmiş dönemlerde faaliyet gösterdiğimiz organizasyonlar hakkında bilgi veriyor, organizasyon stilimiz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.


Restoranımızın hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. İstediğiniz bölümdeki masa ve sandalyeleri davetli sayınıza uygun olarak hazırlıyor, masaları birleştirerek uzun bir ziyafet masası oluşturuyoruz. Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız temin ettiğiniz aksesuar ve dekorlarla masaları süsleme imkânı da tanıyoruz. Hizmet detaylarımız ve kadromuzdan bahsedecek olursak; Mutfak ekibimiz, garson ve şefimiz profesyonel ve deneyimli olduğundan dolayı kusursuz bir hizmet alacaksınız. Güler yüzümüzü hiç eksik etmiyor, isteklerinizi kısa sürede hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz.


Nuh Balık Evi menü içeriğinden bahsedecek olursak; her damak zevkine uyan birbirinden lezzetli çeşitlerimizle sizi karşılıyoruz. Deniz mahsullerimizi günlük olarak güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyor istediğiniz pişirme yöntemini kullanarak hazır hale getiriyoruz. Alanında profesyonel aşçılarımız tarafından hijyenik mutfakta temizlenip hazır hâle gerilen balıklar istediğiniz pişirme yöntemine uygun olarak hazırlanmaktadır. Ana menümüzde size birçok balık çeşidi bulunuyor. Mezelerimizden bahsetmek gerekirse Türkiye’nin he yöresine özgü alışılmışın dışında lezzetlerle masaları şenlendiriyoruz. Yemekleriniz hizmet elemanlarımız tarafından sıcak servis ediliyor. Siz de özel günlerinizi lezzetli yemekler yiyerek kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Osmangazi Mh. Coşar Sk. No:1 (T.M.O Karşısı) Odunpazarı Eskişehir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Nuh Balık Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.