Nikah Sonrası Yemeği Denizli

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde After Party alanı
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Değirmende Canlı Alabalık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant düğün dışında nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve piknik hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant Hakkında

Restoranımızın adının sebebi esasında 1950’lerde un değirmeni olarak kurulmasından kaynaklanıyor. 20 yıl civarı değirmen olarak kullanıldıktan sonra piknik alanına dönüştürülmüş. Daha sonraları gelen talepler doğrultusunda; muhteşem doğası, yeşilliği ve berrak akan suyu ile daha farklı şekilde değerlendirmek istediğimiz için restoran haline getirerek, Değirmende Canlı Alabalık Restaurant adı ile faaliyet göstermeye başladık. Güler yüzlü ve işini severek yapan ekibimiz ile size hizmet vermekten ötürü mutluluk duyuyoruz.

20 bin metre karelik restoranımızda kapalı alan olarak 400 kişilik ve 700 kişilik kapasiteye sahip iki ayrı salonumuz var. Dilerseniz bu salonları birlikte kullanarak 1100 kişilik bir alan sahip olabilir ve çok daha büyük bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Kış aylarında bir organizasyon düşünüyorsanız burayı değerlendirebilirsiniz. Eğer açık alanda yapmak istiyorsanız da 1500 kişiye a la carde ve 2000 kişiye önceden belirlenmiş hazır menüler ile doğa ile iç içe ve ağaçları arasında olan alanımızı kullanabilirsiniz. Bu sayede temiz havanın verdiği canlılığı hissederek çok daha eğlenceli ve kaliteli vakit geçirebileceğiniz bir düğününüz olur.

Misafirlerimizin konforunu düşündüğümüz için 1000 araçlık bir otopark tahsis ettik ve tüm konuklarınız bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilir. Ayrıca çocuklu misafirlerimiz için 4 adet çocuk parkımız ve bir de hayvanat bahçemiz var.

Restoranımız, Denizli Acıpayam güzergâhında ve Kayhan Beldesi sınırları içerisinde bulunuyor ve şehir merkezine sadece 4 kilo metre uzaklıktayız. Bizi ziyaret etmek ve muhteşem doğa manzarasına şahitlik etmek isterseniz kapımız her zaman açık. Değirmende Canlı Alabalık Restaurant Denizli ‘de evlenecek çiftleri bekliyor. Burayı gördükten sonra düğününüzü bu güzel yerde yapmak isteyeceğinize eminiz. Bizimle iletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için yan tarafta bulunan formu eksiksiz bilgiler ile hemen doldurarak göndermeniz yeterli.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kayhan Beldesi, 20070 Merkez, Pamukkale/Denizli

 • Haritadaki Konumu

  Değirmende Canlı Alabalık Restaurant Yol Haritası

Değirmende Canlı Alabalık Restaurant Düğün Yorumları (1)

Gülser

Düğün Tarihi: 01.08.2015

her detay ile düğün sahipleri olarak bizzat ilgilendiğimiz için rüya gibi bir düğün organizasyonumuzun gerçekleştiğini belirtmeliyim.500 kişilik yemekli organizasyonumuzda her masaya özenle canlı çiçekler yerleştirdik. mekan güzeldi. yetkili ve çalışanlar ilgiliydi. kolay bulunabilen bir mekan... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.