Villa Et & Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Villa Et & Balık Restaurant - Nikah Sonrası Yemeği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Villa Et & Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Villa Et & Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Villa Et & Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Villa Et & Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Villa Et & Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Villa Et & Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Villa Et & Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Villa Et & Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Villa Et & Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Villa Et & Balık Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Villa Et & Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Villa Et & Balık Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, nişan, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Villa Et & Balık Restaurant Hakkında

Sevdikleriniz ya da aileniz ile bir mekâna giderken belli başlı şartlarınız vardır. Temiz olması, güler yüzlü bir hizmetin olması, uygun fiyatlı olması gibi. İşte bunları tek bir adreste gerçekleştiren Villa Et & Balık Restaurant nikah sonrası yemekleriniz için hizmetinizde.

Restoranımız Balıkesir’in tatlı ve küçük beldesi Akçay’da faaliyet gösteriyor. Akçay’da merkezi bir yerde bulunan işletmemize hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Araçlarınız için park sıkıntısı çekmeyeceğinizi ve gece boyunca hiçbir problem yaşamayacağınızı hatırlatalım.

Restoranımızda açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Bu iki alanın da denize sıfır olduğunu ve panoramik bir manzaraya sahip olduğunu hatırlatalım. Açılır-kapanır camekânla oluşturulmuş kapalı alanımız, organizasyonlar için daha çok tercih ediliyor. Yaz aylarında buranın tamamen açıldığı ve açık alana dönüştüğü iç mekanımızda kış ayları için klimanın da bulunduğunu söyledim. Binamızın denizle olan arasına yaz aylarında masalar yerleştiriyoruz. Burayı da açık alanımız olarak kullanıyoruz. Keyifli dakikaların yaşandığı ve lezzetli yemekleri harika bir manzara eşliğinde yediğiniz restoranımızda kalitenin farkını hissedeceksiniz.

Güler yüzlü personelimiz gece boyunca sizin yanınızda oluyorlar. Gece 1’e kadar kesintisiz bir hizmet sunmakta ve bu süre boyunca tüm isteklerinizi yerine getirmekteyiz.

Villa Et Balık Akçay’da nikah sonrası yemekleriniz dışında bekarlığa veda geceleri, doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri, kurumsal etkinlikler ve bunun gibi birçok toplu davete ev sahipliği yapmaktayız. Bugüne kadar böyle organizasyonlara alışık olduğumuzu ve deneyimlerimizle sizin özel gecenizi de kusursuz bir hale dönüştüreceğimizden emin olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, planladığınız tarihten en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle hem en güzel masaları sizin için ayırabiliyor hem de isteklerinize karşılık verebilmek için yeterli zaman sahip olabiliyoruz. Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizi tercih edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Akçay Mahallesi, Turgut Reis Cd. No:23, 10300 Edremit/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Villa Et & Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.