Teo's Meze & Balık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Teo's Meze & Balık
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Teo's Meze & Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Teo's Meze & Balık Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Teo's Meze & Balık Sık Sorulan Sorular

Teo's Meze & Balık düğün fiyatları ne kadar?

Teo's Meze & Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Teo's Meze & Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Teo's Meze & Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Teo's Meze & Balık 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Teo's Meze & Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Teo's Meze & Balık düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Teo's Meze & Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Teo's Meze & Balık düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Teo's Meze & Balık Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek için mekân arayışındaysanız, sizi Ayvalık’a davet ediyoruz. Türkiye’nin turistik olarak en çok tercih edilen adalarından biri olan ve yüzölçümüyle Türkiye’nin en büyük 4. Adası olan Cunda adasında yer alan işletmemiz, eşsiz deniz manzarası ve kolay konumu sayesinde birçok konuğumuzun ilk tercihi oluyor. Sizin neden olmasın?


Merkezi konumu ile rahat bir ulaşım imkânı sağlayan Teo’s Meze & Balık Cunda’daki dolmuş, taksi ve Balıkesir belediyesine bağlı otobüslerle işletmemize gelebilirsiniz. Özel araçlarınız için ise ücretsiz otoparkımız bulunuyor.


Restoranımız konuklarına çok farklı avantajlar sunuyor. Açık alanımızı anlatmaya başlayınca ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Oldukça geniş bir açık alanı bulunan restoranımızda aynı zamanda iskele üzerinde de hizmet veriyoruz. Denizin üzerinde olan uzun iskeleye masalarımızı yerleştirdik. Organizasyonlarınızı burada eşsiz bir manzara eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kapalı bir alanımız da bulunuyor. Mevsim koşulları fark etmeden bizi tercih edebiliyorsunuz. Kapalı alanımızdaki dizaynımızı da şık ve nezih bir ortam sağlayabilmek için özenle planladık.


Gece 3’e kadar kesintisiz bir hizmet sunan restoranımızda açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel etkinliklerinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Güler yüzlü ekibimiz organizasyonunuz boyunca sizin yanınızda oluyorlar ve hiçbir aksaklık yaşanmaması için çalışıyorlar. Bir dediğinizi iki etmeyecekler ve keyifli bir akşam yaşamanızı sağlayacaklar.


Yemeklerimizden bahsetmek gerekirse; profesyonel aşçılar tarafından özenle hazırlanan tabaklarımız, hızlı servis elemanlarımız tarafından masanıza getiriliyor. Mezelerimizin günlük olarak hazırlandığını ve toplamda 30’a yakın soğuk ve sıcak mezemizin bulunduğunu belirtelim. Ahtapot tandır, dil şiş, karides mantısı, kekikli ahtapot bacağı, Ayçiçek dolması ve isli enginar en çok tercih edilen mezelerimizden. 20’ye yakın balık çeşitlerimizle de konuklarımıza farklı seçenekler, farklı tatlar sunmaktayız.


Bu lezzetleri denemek ve eşsiz manzaralı restoranımızda keyifli bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz, yandaki formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Mevlana Caddesi 2. Sokak Cunda (Alibey) Adası, Ayvalık /Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Teo's Meze & Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.