Şehir Restaurant

E-posta Gönder

 • Bandırma, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Şehir Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Şehir Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Şehir Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Panaromik manzara Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şehir Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Şehir Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Şehir Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Şehir Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Şehir Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şehir Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Şehir Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şehir Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Şehir Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şehir Restaurant düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Şehir Restaurant Hakkında

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde nikah sonrası yemeklerinizi sevdiklerinizle güzel bir mekânda gerçekleştirmek ister misiniz? Gerek manzarası gerekse de sağladığı hizmet ile kaliteli bir mekânda güzel dakikalar yaşayacaksınız. Bu sağladığımız avantajlardan ayrıntılı olarak bahsedelim.


 • Bizi tercih edecek konuklarına kolay ulaşım imkânı sunan Şehir Restaurant Bandırma’da merkezi bir konumda faaliyet gösteriyor. Özel araçlarınızla rahatlıkla gelebiliyor ve geldiğinizde ücretsiz otoparkımızı kullanabiliyorsunuz.

 • Restoranımızın açık ve kapalı alanı bulunmakta. Açık alanımızın çevresine açılır-kapanır camekân yerleştirdik. Böylece mevsim koşullarına göre açabiliyor ve kapatabiliyoruz. İç mekânımızda ise geniş bir alanın bulunduğunu ve masalarımızın alana eşit şekilde yerleştirildiğini söyleyebiliriz. Hangi alanı tercih etmek istiyorsanız, bu masa ve sandalyeleri isteğinize göre düzenleyebiliyoruz. İsterseniz tek ve uzun bir masa haline getirebilir isterseniz de sıra sıra dizebiliriz. Gelecek kişi sayısına göre masa ekleyip kaldırma şansımız da bulunuyor.

 • Restoranımızın denize çok yakın bir mevkide bulunduğunu söyleyelim. Yemeğinizi yediğiniz yerden hem yeşil park alanını hem de denizi rahatlıkla görebiliyorsunuz. Bu masalarımızı siz değerli konuklarımız için rezerve edebiliyoruz.

 • İşletmemizde gece 12’ye kadar kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Bu hizmeti güler yüzlü bir ekiple gerçekleştiriyor ve gece boyunca sizin yanınızda oluyoruz. Böylelikle gece boyunca hiçbir aksaklığın yaşanmamasını amaçlıyoruz.

 • Restoranımızda nikah sonrası yemekleriniz dışında açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, doğum günleri, yıldönümleri ve bunun gibi organizasyonları da gerçekleştirebilmektesiniz. Tecrübeli yönetici kadromuz bu geceniz için genç ve dinamik ekibimizle birlikte uyum içinde çalışıyorlar.

 • Mutfağımızda profesyonel aşçılarımızın çalışıyorlar. Tüm mezelerin günlük olarak ve taze malzemelerden hazırlandığını belirtmek istiyoruz. Çıtır kabak ve peynirli patlıcan en çok tercih edilen mezelerimizden. Aynı zamanda tereyağlı karides ve kalamar tavanın da ara sıcak olarak mutlaka denenmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Balık ve et çeşitlerimizle de konuklarımızı ağırlamaya devam ediyoruz.Bizi tercih etmek ve Bandırma Şehir Restaurant fiyatları hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hacı Yusuf Mh. Yalı Sk. No:1, 10200 Bandırma/Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.