Mezze Ayvalık

E-posta Gönder

  • Ayvalık, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Mezze Ayvalık
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Mezze Ayvalık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mezze Ayvalık Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mezze Ayvalık Sıkça Sorulan Sorular

Mezze Ayvalık düğün fiyatları ne kadar?

Mezze Ayvalık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Mezze Ayvalık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mezze Ayvalık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mezze Ayvalık 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Mezze Ayvalık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mezze Ayvalık düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Mezze Ayvalık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mezze Ayvalık düğün dışında açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mezze Ayvalık Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizde aradığınız özellikler nelerdir? Kaliteli hizmet mi? Güler yüzlü çalışanlar mı? Lezzetli yemekler mi? Peki bu özelliklerin hepsinin tek bir restoranda birleştiğini söylesek? Ayvalık Mezze Restaurant sağladığı fırsatlar ile unutulmaz bir nikah sonrası yemeği organizasyonu gerçekleştirmenizi sağlayacak.


Balıkesir’in en tatlı ve en çok tercih edilen ilçesi Ayvalık’ta yer alan restoranımız merkezi bir konumda faaliyet gösteriyor. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da kolaylıkla gelebilmektesiniz. Araçlarınız için ücretsiz otoparkımızın bulunduğunu ve park konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı da belirtmek istiyoruz.


Restoranımızın açık ve kapalı alanı bulunuyor. Açık alanımızın denize sıfır bir manzaraya sahip olduğunu ve konuklarımızın burada en güzel anları yaşayabileceklerini söylemek istiyoruz. Yemeklerinizi yerken gün batımını seyredebilir ve lezzetli yemekleri yerken keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Kapalı alanımız ise şık bir tasarımdan oluşuyor. Masalarımızı konforlu koltuklarla destekledik. Işıklandırmalarımızın, kullandığımız aksesuarların ve daha birçok detayın nezih bir ortam oluşması için kaliteli malzemelerden seçildiğini fark edeceksiniz. Organizasyonlarınızı mevsim koşullarına göre burada da gerçekleştirebilirsiniz.


Güler yüzlü ekibimiz ile gece 12’ye kadar kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz süre boyunca sizinle ilgilenecek olan çalışanlarımız bir dediğinizi iki etmeden tüm taleplerinizi hızlı bir şekilde karşılayacaklar. Amacımızın sizi memnun etmek ve mutlu bir şekilde buradan uğurlamak olduğunu, hizmetimiz ile göstereceğiz.


Restoranımızda sadece nikah sonrası yemekleri değil, açılışlar, doğum günleri, yıl dönümleri, bayi toplantıları, iş yemekleri, kurumsal etkinlikler gibi birçok organizasyonu da gerçekleştirme şansınız bulunuyor. Bu organizasyonlarınız için bizimle en az 2 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz taktirde size daha iyi bir hizmet verebiliyoruz. Gecenizde istediğiniz detayları, gelecek kişi sayısını ve bunun gibi bilgileri bizimle paylaştığınızda, hayalinizdeki geceyi restoranımızda yaşayacağınızın garantisini verebiliriz.


Fırsatlarımızdan yararlanmak ve Mezze Ayvalık fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fevzipaşa-vehbibey Mahallesi, Gümrük Cd. No:4, 10400 Ayvalık/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.