Mega Yıldız Lokantası

E-posta Gönder

  • Merkez, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Mega Yıldız Lokantası
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Mega Yıldız Lokantası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mega Yıldız Lokantası Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mega Yıldız Lokantası Sık Sorulan Sorular

Mega Yıldız Lokantası düğün fiyatları ne kadar?

Mega Yıldız Lokantası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Mega Yıldız Lokantası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mega Yıldız Lokantası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mega Yıldız Lokantası 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Mega Yıldız Lokantası düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mega Yıldız Lokantası düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Mega Yıldız Lokantası düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mega Yıldız Lokantası düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, davet ve resepsiyon ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mega Yıldız Lokantası Hakkında

Balıkesir’de samimi bir ortamda nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek isterseniz sizi Mega Yıldız Lokantası’na bekliyoruz. 1997’den beri hizmet verdiğimiz bu sektörde, müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımızı ve konuklarımızı lokantamızdan mutlu bir şekilde uğurlamayı amaçlıyoruz. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmet ile tecrübelendiğimizi ve organizasyonlarınız için kusursuz bir çalışma gerçekleştireceğimizi belirtmek istiyoruz.


Merkezi konumu ile misafirlerine rahat ulaşım imkânı sağlayan Mega Yıldız Lokantası Balıkesir’in çevre ilçelerinden de kolaylıkla gelebilmenizi sağlıyor. Özel araçlarınızla tercih edebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da katılım sağlayabiliyorsunuz.


İşletmemizde geniş bir kapalı alan bulunmakta. Bu alanımız ile kalabalık ailelerin organizasyonlarını rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Yüksek tavanımız, şık aksesuarlarımız, dekorlarımız ve daha birçok detay ile nezih bir ortam sunduğumuzu belirtmek istiyoruz. Konuklarımızın aileleriyle gelebileceği samimi bir ortam sağlarken, aynı zamanda şık bir restoranda yemek yeme imkânını da sağlamaktayız.


Salonumuzda nikah sonrası yemekleriniz dışında açılışlar, iş yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, doğum günleri ve yıl dönümleri gibi özel günlerinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu organizasyonlar için bizimle 1 hafta önceden iletişime geçtiğiniz taktirde, daha verimli hazırlanabiliyoruz. Taleplerinizi yerine getirmek için ekstra zamanımız oluyor.


İşletmemizde sadece sizi düşünmüyoruz. Siz keyifli anların tadını çıkarırken çocuklarınız da geniş oyun parkımızda eğlenecekler. Huzurlu bir organizasyon geçirmeniz Mega Yıldız Lokantasında zor değil.


Yemeklerimize ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Bizi tercih eden tüm konuklarımızın damak tadına hitap etmeyi hedefliyoruz. Çorbalar, et yemekleri, pide ve lahmacun çeşitleri, sebze yemekleri ve hamur işleri gibi birçok seçeneği profesyonel mutfağımızdan çıkarmaktayız. Balıkesir Mega Yıldız Lokantası menülerinde size hitap etmeyen bir ürün bulmanız çok zor.


Sevdiklerinizle güzel bir yemek organizasyonu düzenlemek için her özelliğin bünyemizde olduğunu söyleyebiliyoruz. Bizi tercih etmek için formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Akıncılar Mahallesi, Cumalı Cd., 10100 Balıkesir Merkez/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.