Bloom Restaurant & Bar

E-posta Gönder

  • Ayvalık, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Bloom Restaurant & Bar
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Bloom Restaurant & Bar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Bloom Restaurant & Bar Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Bloom Restaurant & Bar Sık Sorulan Sorular

Bloom Restaurant & Bar düğün fiyatları ne kadar?

Bloom Restaurant & Bar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bloom Restaurant & Bar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Bloom Restaurant & Bar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bloom Restaurant & Bar 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bloom Restaurant & Bar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bloom Restaurant & Bar düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Bloom Restaurant & Bar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bloom Restaurant & Bar düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bloom Restaurant & Bar Hakkında

Ayvalık’ta marinanın içinde yer alan huzurlu manzarası ile özel bir atmosfer yaratan, Bloom Restaurant & Bar konuklarını ağırlıyor...


Dostlarınız ile birlikte hoş sohbetler edeceğiniz ve eşsiz tatlar eşliğinde ziyafetler düzenleyebileceğiniz restoran her mevsim hizmetinizde! Kaliteli hizmet ve profesyonelliği her zaman ön planda tutan Bloom Restaurant Ayvalık'ta kısa zamanda ayrıcalıklarını hissettirdi. Bu yüzden nikah sonrası yemek, iş toplantıları ve aile yemeklerinin vazgeçilmez adresi haline geldi...


Kış aylarında konuklarımızın tercihi şık dekorasyonu ile dikkat çeken iç mekanımız oluyor. Yaz aylarında ise denizin hemen kenarında bulunan restoranımızın dış mekânı gün batımında eşsiz bir tercih oluyor. Nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için arzu ederseniz küçük detaylar ile süslemeler yapabiliyoruz. Çözüm ortaklarımızdan destek alarak alternatif konseptler de yaratabiliyoruz. Sabah kahvaltılarından keyifli akşam yemeklerine ve pek çok organizasyona uyum sağlayabilecek konseptler tercih edebiliyoruz. Gece boyunca kesintisiz eğlence için hafif müzik eşliğinde nezih bir atmosfer yaratıyoruz. Güler yüzlü hizmet personellerimiz ve sunduğumuz hizmetlerle yüzünüzü güldürüyoruz!


Tabii ki organizasyonlarınız için ziyafet menüleri de hazırlıyoruz. Davet menülerinizi Bloom Restaurant menülerinden tercih ediyoruz. Özellikle nikah sonrası yemek organizasyonlarında yeni çiftimizin ilk ziyafeti için kararı birlikte vermeye özen gösteriyoruz! Her damak zevkine hitap eden tatları şık sunumlar ile konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Kutlamalarınız için çözüm ortaklarımız tarafından temin edilen kutlama pastanızı da servis ediyoruz. Arzu ederseniz şık bir pasta töreni de tercih edebilirsiniz. Pasta tercihi yerine menülerimize ek olarak tatlı ve ardından da içecek tercih edebilirsiniz.


Eğer siz de özel bir gece için Bloom Restaurant & Barı tercih etmek isterseniz sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede istekleriniz dahilinde organizasyonlarınız için yapabileceklerimiz hakkında görüşmeler sağlayabilir, fiyat teklifleri de alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Bulvarı Yat Limanı No: 61 Ayvalık/ Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.