Nikah Sonrası Yemeği Balıkesir

Ada Balık Evi

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ada Balık Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ada Balık Evi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Ada Balık Evi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Ada Balık Evi Sıkça Sorulan Sorular

Ada Balık Evi düğün fiyatları ne kadar?

Ada Balık Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ada Balık Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ada Balık Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ada Balık Evi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Ada Balık Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ada Balık Evi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Ada Balık Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ada Balık Evi düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Ada Balık Evi Hakkında

Balıkesir’de sıcak ve samimi bir ortamda nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek isterseniz Ada Balık Evi sizin için hizmetinizde. Müşteri memnuniyeti esasıyla çalışan ve konuklarına birçok imkân sunan restoranımızda eksiksiz bir gece geçireceksiniz.


Merkezi bir konuma sahip Ada Balık Evi Balıkesir’de misafirlerimize kolay ulaşım imkânı sunuyor. Balıkesir’in merkezinde olmamızın avantajını kullanacaksınız. Toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz de işletmemizin önüne park yapma imkânınız bulunuyor.


Mekânımızın dışı beyaz renkli ahşaptan oluşuyor. Farkını daha konuklarımız içeri girmeden hissettiren işletmemizi uzaktan fark ediyorsunuz. Açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Açık alanımızın zemini çim halıyla kaplanmış durumda. Bu da konuklarımıza kolay hareket imkânı sağlıyor. Mevsim koşullarından kötü etkilenmemeniz için ise üstünün kapalı olduğunu belirtmek istiyoruz. Kapalı alanımız ise daha kalabalık misafirlerimiz için tercih edilen bölümümüzü oluşturuyor. Bu alanımızı samimi bir ortam olması için dizayn ettik. Konuklarımıza ev rahatlığında bir ortam sunarak, özel organizasyonunuzda da rahat olmanızı istiyoruz.


Bizimle, planladığınız organizasyon tarihinden 1 hafta önce iletişime geçmeniz durumunda, verimli bir hazırlık aşaması gerçekleştiriyoruz. Gelen kişi sayısını, masa düzenlemeleri, menü seçenekleri gibi detayları karşılıklı konuşuyor ve belirliyoruz. Böylelikle restoranımıza geldiğinizde hiçbir sıkıntı çekmeden gecenize geçiş yapıyor ve keyfini çıkarıyorsunuz. Masaları isterseniz ayrı ayrı ve düzenli bir şekilde isterseniz de tek uzun bir masa şeklinde yerleştirebiliyoruz. Masa ve sandalyeleri için süsleme yapmak isterseniz, organizasyon firmalarından yardım alabilir ve restoranımızda kullanabilirsiniz.


Personelimiz güler yüzlü bir ekipten oluşuyor. Gece boyunca sizin bütün taleplerinizle ilgilenecek ve hızlı bir şekilde karşılamaya çalışacağız. Bizi tercih ettiğinizde, kusursuz bir yemeğin tadını çıkaracaksınız. Ayrıntılı bilgi almak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Bahçelievler Mahallesi, Bahçelievler Mah. Altıeylül BALIKESİR, 100. Yıl Teknik Lisesi Cd. 1-1, 10100 Altıeylül/Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.