Nikah Sonrası Yemeği Adana

Zeki Usta Kebap Kenanevren Şubesi

  • Kişi Başı
    750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zeki Usta Kebap Kenanevren Şubesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Zeki Usta Kebap Kenanevren Şubesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Zeki Usta Kebap Kenanevren Şubesi Sıkça Sorulan Sorular

Zeki Usta Kebap Kenanevren Şubesi düğün fiyatları ne kadar?

Zeki Usta Kebap Kenanevren Şubesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Zeki Usta Kebap Kenanevren Şubesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Zeki Usta Kebap Kenanevren Şubesi Hakkında

2008 yılından bu yana Adanalıya ve diğer illerden Adana Kebap Lezzetini tatmaya gelen lezzet düşkünlerine hizmet veren Zeki Usta Kebap, salatasından ayranına, kuzu etinden kıymasına kadar her ürününü taze ve doğal ortamdan temin etmektedir.

İlk yerini 2008 yılında Kenan Evren Bulvarında açan Zeki Usta Kebap, kısa sürede bir marka olmuştur. Adanalıların tercih ettiği bir lezzet mekanı olmanın verdiği yoğunluğa cevap verebilmek için,

İkinci Şubesini Türkmenbaşı Bulvarında yeni yerini açarak hizmete başlamıştır.

Zeki Usta Kebap Birbirinden farklı lezzetleri sunabilmek için alanında deneyimli ustalar ve güleryüzlü personelle, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkararak sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak, firmamızın en büyük hedefidir

Zeki Usta Kebap firmasının diğer kebapçılardan ayıran özelliklerinden biri de; kebaplarında sadece erkek kuzu eti kullanması, salatanın önceden yapılıp beklemiş salata değil de, müşteri siparişini verdiği anda yapılan taze salata olmasıdır.

Kebap çeşitlerinin dışında, Ali Nazik, Kazbaşı ve Pirzola çeşitlerini de müşterilerine sunmaktadır. 750 kişilik 2 katlı yeni yerin de modern dekoru ile hizmet veren firmamız, sabah 09:00 – gece 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Yılın 363 Günü Açığız

Zeki Usta Kebap markası, çocukluktan günümüze dek kebapçılık yapan Zekeriye Öztaş, Abdullah Öztaş ve M. Emin Bilecek Ustaların birlikteliği ile meydana gelmiştir. 1 yıl içerisinde sadece kurban bayramının 1. ve 2 günü kapalı olan mekan yılın 363 günü siz değerli misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Zeki Usta Kebap olarak kaliteden ödün vermeyi aklımıza dahi getirmemiş olmamız, “kalite” kelimesinin bizler için içi boş bir tabir olmaktan çok, temel prensibimiz olduğunu kanıtladığımızı söylemek isteriz.

“Zamanda kalite”, “gıdada kalite”, “personelde kalite”, “hijyende kalite” ve “mekanda kalite” kavramlarına ayrı ayrı değer verdiğimizi belirtmek ve hizmet kalitesine ulaşırken bu kavramların tamamını gerçekleştirmek için azami gayret sarfettiğimizi bilmenizi isteriz.

Sağlıklı ve helal gıda maddelerini, birbirinden meziyetli personelimizin usta ellerinden geçirdikten sonra sizlerin beğenisine sunmak, bizler için büyük bir heyecan ve büyük bir haz ortaya çıkarmakta.

Zeki Usta Kebap olarak sizlere hizmet etmekten büyük onur duyacağımızı belirtmekle birlikte, sizleri eşşiz lezzetlerimizi tatmaya ve Zeki Usta Kebap kalitesiyle tanışmaya bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Mahfesığmaz Mah. Kenanevren Bulvarı Esencan Sitesi Altı Çukurova

  • Haritadaki Konumu

    Zeki Usta Kebap Kenanevren Şubesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.