Nikah Sonrası Yemeği Adana

Yazlıque Pansiyon Restaurant

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yazlıque Pansiyon Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Yazlıque Pansiyon Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Yazlıque Pansiyon Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı

Yazlıque Pansiyon Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yazlıque Pansiyon Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Yazlıque Pansiyon Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yazlıque Pansiyon Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yazlıque Pansiyon Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yazlıque Pansiyon Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Yazlıque Pansiyon Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yazlıque Pansiyon Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Yazlıque Pansiyon Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yazlıque Pansiyon Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, baby shower, doğum günü, açılışlar, nişan, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Vegan

Yazlıque Pansiyon Restaurant Hakkında

Denize sıfır bir konumda aile ve sevdiklerinizle birlikte nikâh organizasyonunuzu kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Adana Karataş Yazlıque Pansiyon olarak uzun yıllar boyunca otel işletmeciliği yapıyoruz. Şehrin gürültüsünden uzak konumumuz sayesinde kısa zamanda tercih edilen adreslerden biri olma özelliği kazandık. Konaklama hizmetimizdeki başarımızı restoranımızda da göstererek misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyor, kusursuz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Nikâh sonrası yemeği organizasyonu düzenlemek istiyor, butik nişan organizasyonunuzu sakin bir işletme de yapmak istiyorsanız unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca doğum günü, evlilik teklifi, yıldönümü kutlamaları, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.
Restoranımızın atmosferinden etkileneceğinizden eminiz. Dağ evi havasında, ahşap objelerden oluşan bir iç mekân tasarımımız bulunuyor. Masa ve sandalyelerde de mekânın tavan ve parkeleriyle uyumlu olan ahşap mobilyalar kullanmayı tercih ediyoruz. Masa üstlerine fıstık yeşili runner seriyor bitkilerle ortama canlılık kazandırıyoruz. Restoranımız boydan boya camla çevrili olduğundan dolayı deniz manzarasını panoramik olarak izleyebileceksiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir yemek organizasyonu gerçekleştirmek istediğinizi ve davetli sayınızı öğreniyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak 4 kişilik dikdörtgen masaları birleştiriyor, denize karşı konumlandırarak uzun bir ziyafet masası hazırlıyoruz. Konsept bir yemek organizasyonu düzenlemek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmalarından masa sandalye giydirmesi, aksesuar ve dekor temin ederek restoranımızı süsleme imkânı da tanıyoruz.

Yazlıque Karataş lezzetlerimizden bahsetmek gerekirse; özel günlerde çiftin isteği üzerine menüler oluşturuyoruz. Ev ve tavuk ürünlerini bizzat kendimiz temin ediyor, uygun koşullarda yapılmak üzere muhafaza ediyoruz. Yeşillik ve sebzelerimizi de taze olarak günlük alıyor, sizi lezzetli salata ve mezelerle karşılıyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınızla birlikte özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Karşıyaka Mah. 321.Sok. No:2 Serintepe Mevkii Karataş

 • Haritadaki Konumu

  Yazlıque Pansiyon Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.