Tünel Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tünel Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Tünel Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Tünel Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Orman içinde Yüksek tavan
Manzara
Orman manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tünel Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Tünel Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Tünel Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Tünel Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Tünel Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tünel Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Tünel Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tünel Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Tünel Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tünel Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon, kına, kurumsal etkinlikler, nişan ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tünel Restaurant Hakkında

Ağaçların arasında yemyeşil bir ormanda bulunan restoranımızda şehrin gürültüsünden uzakta keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Tünel Restaurant Pozantı olarak uzun yıllar boyunca Adana’da faaliyet gösteriyoruz. Gerek doğal ortamımız gerek lezzetlerimizle tercih edilen bir adresiz. Profesyonel ve deneyimli kadromuzla birlikte misafirlerimizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyor, keyifli bir gün geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Günlük hizmet akışımızdan farklı olarak özel günlere de ev sahipliği yapıyoruz. Toplu organizasyonlar için restoranımız oldukça geniş kapasiteye sahip. Ailenizle birlikte nikâh sonrası yemeği organizasyonu düzenlemek istiyor, nişan kutlamanızı açık alanda doğal bir mekânda gerçekleştirmek istiyorsanız unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelere de ev sahipliği yapıyoruz.

Restoranımızda açık ve kapalı olmak üzere davetlileri ağırladığımız iki bölümümüz bulunuyor. Kapalı alanımızın dağ evi havasındaki konseptine ve sıcak bir ortam oluşuna bayılacaksınız. Ahşap duvar ve tavandan oluşan iç mekânımıza uyum sağlaması için ahşap sandalyeler kullanıyoruz. Kış aylarında gerekli ısıtma sistemimiz olduğundan dolayı istediğiniz her mevsim rahat bir şekilde vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Bahçemiz ise yemyeşil ağaçların altında geniş alandan oluşuyor. Kalabalık olsanız dahi rahat bir şekilde zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyor, organizasyon gerçekleştireceğiniz mevsime uygun olarak davet alanımızı belirliyoruz. Masa ve sandalye yerleşim planını davetli sayınıza uygun olarak hazırlıyoruz. Masa üstlerine beyaz örtü seriyor, porselen tabaklar ve pırıl pırıl servislerimizi yerleştiriyoruz.

Tünel Restaurant olarak toplu organizasyonlarda kişiye özel tek tip menü oluşturabiliyoruz. Et ve tavuk ürünlerimizi güvenilir iş ortaklarından, sebze, yeşillik ve meyveleri günlük olarak taze temin ediyor, sizi ve davetlilerinizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.