Tahtalı Köy Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tahtalı Köy Cafe & Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Tahtalı Köy Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Tahtalı Köy Cafe & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Göl kenarında Kolonsuz salon Şehir dışında Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Panoramik manzara Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tahtalı Köy Cafe & Restaurant Sık Sorulan Sorular

Tahtalı Köy Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Tahtalı Köy Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Tahtalı Köy Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Tahtalı Köy Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tahtalı Köy Cafe & Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Tahtalı Köy Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tahtalı Köy Cafe & Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Tahtalı Köy Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tahtalı Köy Cafe & Restaurant düğün dışında kına, baby shower, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, parti, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tahtalı Köy Cafe & Restaurant Hakkında

Göl manzarasına karşı özel günlerini lezzetli yemekler yiyerek kutlamak isteyen çiftleri restoranımıza davet ediyor, kusursuz bir gün geçirme sözü veriyoruz. Tahtalı Köy Restaurant olarak uzun yıllar boyunca Adana’da faaliyet gösteriyoruz. Alanında profesyonel ekibimizle birlikte özel günlerinizi eğlenceli ve keyifli şekilde geçirebilmeniz için titizlikle çalıyoruz. Düğün, nişan, doğum günü, kına ve bekârlığa veda partisi, mezuniyet töreni başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantıları, firma açılışlarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Misafirlerimizin memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak için kaliteli hizmet anlayışımızla faaliyet gösteriyoruz. Keyifli bir yemek sonrası masalardan mutlu kalkmanız için profesyonel ekibimizle birlikte disiplinli bir şekilde çalışıyoruz.

Restoranımızın Adana’nın bütün güzelliklerini gören bir panoramik manzaraya sahip. Şehrin gürültüsünden uzak konumumuzla doğayla baş başa organizasyon gerçekleştirmek isteyen misafirlerimizin tercih ettiği adreslerden biriyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyor bu doğrultuda masa ve sandalyelerimizin yerleşim planını hazırlıyoruz. İster uzun ziyafet masası ister ayrı ayrı masalar oluşturabiliyoruz. Konsept bir şekilde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte mekânı süsleme imkânı da tanıyoruz.

Tahtalı Köy Restaurant Adana olarak yemekli organizasyon gerçekleştirmek isteyen çiftlere özel menüler oluşturuyoruz. Yemeklerden kullandığımız ürünlerin kalitesine çok önem veriyor ve güvenilir iş ortaklarımızdan yemeklerde kullandığımız ürünleri temin ediyoruz. Restoranımızın profesyonel aşçılarının aşk ve sevgisini katarak yaptığı yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyoruz. Şık sunumla yemekleri sıcak servis ediyor, sizi ve davetlileri lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz.

Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı güler yüzlü bir şekilde sizi ve misafirleri karşılıyor, eksiksiz bir gün geçirmemeniz için siz ve davetlilerinizle özel olarak ilgileniyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Topalak Köyü Topalak Mah No: 21 Çukurova Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tahtalı Köy Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.