Nikah Sonrası Yemeği Adana

Salim'in Yeri Balık Lokantası

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salim'in Yeri Balık Lokantası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Salim'in Yeri Balık Lokantası Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Salim'in Yeri Balık Lokantası Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı

Salim'in Yeri Balık Lokantası Sıkça Sorulan Sorular

Salim'in Yeri Balık Lokantası düğün fiyatları ne kadar?

Salim'in Yeri Balık Lokantası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Salim'in Yeri Balık Lokantası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Salim'in Yeri Balık Lokantası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Salim'in Yeri Balık Lokantası 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Salim'in Yeri Balık Lokantası düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Salim'in Yeri Balık Lokantası düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Salim'in Yeri Balık Lokantası düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salim'in Yeri Balık Lokantası düğün dışında açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Vegan

Salim'in Yeri Balık Lokantası Hakkında

Aile ve sevdiklerinizle birlikte özel günlerinizi lezzetli yemekler yiyerek kusursuz bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Salim’in Yeri olarak uzun yıllar boyunca Adana’nın Karataş İlçesi’nde faaliyet gösteriyoruz. Günlük akışımızda restoran olarak hizmet versek de özel günlerde kapalı alanımızı çiftlere tahsis ediyoruz. Kutlamalarınızın her aşamasında faaliyet göstererek kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Ailenizle birlikte nikâh sonrası etkinliğinizde lezzetli yemekler yiyebilir, sünnet, kına ve düğün etkinliklerinizde doyasıya eğlenebilirsiniz. Ayrıca kurumsal etkinlikler, toplantılar ve özel gün buluşmalarında da faaliyet göstererek kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Restoranımızın hem açık hem kapalı alanı bulunmaktadır. Panoramik manzaraya karşı konumlandırdığımız kapalı alanımızda boydan boya cam bulunduğundan dolayı kapalı alanımızda olsanız dahi kendinizi açık alandaymış gibi hissedeceksiniz. Organizasyonlarınız için istediğiniz kısmı size özel hazırlıyoruz. Hem yaz hem kış için özel ısıtma ve soğutma sistemi bulunan mekânımıza istediğiniz mevsim gelebilirsiniz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte mekânı süsleme imkânı da tanıyor, istediğiniz gibi bir gün geçirebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Salim’in Yeri Balık Lokantası Karataş/Adana olarak menülerimizin içeriğinden bahsetmek gerekirse; organizasyonlarınıza özel menünüzü oluşturuyoruz. Menümüzün zenginliği karar vermenizi zorlaştırabilir. Profesyonel hizmet elemanlarımız tarafından tanıtılan yemeklerimiz istediğiniz lezzeti bulmanızı sağlayacak.

Ana yemek ve ara sıcaklarımızda çeşitli alternatifler sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz güvenilir iş ortaklarımızda et ve tavuk çeşitlerini kendimiz seçerek alıyoruz. Sebze ve yeşillikler günlük taze olarak alıyor çeşitli salata ve mezelerle masaları donatıyoruz. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler hijyenik mutfağımızda yapılmaktadır. Alkollü ve alkolsüz içkilerimizin yanına birbirinden farklı mezelerimiz eşlik ediyoruz. Profesyonel servis elemanlarımız yemekleri sıcak servis ederek güler yüzleriyle isteklerinizi yerine getiriyolar. Kusursuz bir gün geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Ç.Ü. Tesisleri Yolu 3.km Karataş

 • Haritadaki Konumu

  Salim'in Yeri Balık Lokantası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.