Nikah Sonrası Yemeği Adana

Blackfish Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Blackfish Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Blackfish Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Blackfish Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Blackfish Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Blackfish Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Blackfish Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Blackfish Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Blackfish Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Blackfish Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Blackfish Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Blackfish Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Blackfish Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Blackfish Restaurant düğün dışında doğum günü, nişan, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Blackfish Restaurant Hakkında

Derin’s Grouptarafından faaliyete başlayan Blachfish Restaurant Adana olarak 2016 yılından bu yana Türkiye’de hizmet vermeye başladık. Faaliyete girdiğimiz yıldan bu yana müşterilerimiz tarafından beğenilerek tercih edilen balık restaurantlarından biri olduk. Bizi diğer Blachfish’lerden ayıran doğu batı sentezini başarıyla sunuyor olmamız. Bu yüzden Adana’da yani gastronomi kültünün ana noktalarından biri olan yerde kendimizi konumlandırdık. Sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz, organizasyonlarınızı eğlenceyle gerçekleştirebileceğiniz bir atmosferimiz var. Nikâh sonrası yemeği, doğum günleri ve kurumsal etkinliklere ev sahipliği yaparak güzel bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Davetli sayısına göre size oturma düzeni ayarlıyoruz. Mekânımız şık dokunuşlarla dizayn edilmiştir. Şarap konsepti yaparak yuvarlak masalarla konsept bir hava oluşturduk. Özel günlerinizi farklı bir konseptte geçirmek istiyorsanız size özel süslemeler yapıyoruz. Açık ve kapalı alanda hizmet vererek Retro tarzımızla sizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Canlı müzik seçeneği de sunduğumuzdan dolayı lezzetli yemeklerinizi yerken hoş müziklerle eğlenebileceksiniz.

Menümüz oldukça zengindir. Birçok deniz ürününün hâkim olduğu menümüzün tadı kadar sunumuna da önem veriyoruz. Ürünlerimizi güvenilir iş ortaklarından taze bir şekilde tein ediyoruz. Kaliteli yaşlar kullanarak istediğiniz pişirme tekniğini kullanarak balıklarımızı hazırlıyoruz. Profesyonel aşçılar tarafından hijyenik ortamda hazırlanan yemekler sıcak servis edilmektedir. Hizmet elemanlarımız güler yüzlü ve anlayışlı olduğundan dolayı eksiksiz bir gün geçirebileceksiniz. Siz de organizasyonlarına bizim ev sahipliği yapmamızı istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Kurtuluş Mahallesi, Ziyapaşa Blv. No:15, 01130 Seyhan/Adan

 • Haritadaki Konumu

  Blackfish Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.