Atlantik Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Atlantik Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Atlantik Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Atlantik Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Atlantik Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Atlantik Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Atlantik Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Atlantik Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Atlantik Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Atlantik Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Atlantik Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Atlantik Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Atlantik Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atlantik Restaurant düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, baby shower, nişan, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Atlantik Restaurant Hakkında

Nefis manzara, yemyeşil bir kır bahçesi ve muhteşem lezzetler… Hepsini bir arada bulamayacağınızı sandıysanız yanılıyorsunuz Atlantik Restaurant Adana olarak profesyonel ekibimizle birlikte sizi en iyi şekilde karşılıyor manzaraya karşı sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz.

Hikâyemizden bahsedecek olursak serüvenimiz çok eskiden 1978 yılında başladı. Adana Eski Tarihi Kazancılar Çarşısı içerisinde bulunan Karasoku Mahallesinde kurulduk ilk defa kısa sürede misafirlerimiz tarafından beğen, gören lezzetlerimizin şanı Adana’yı aştı. Adana Ticaret Odasından tescilli kebapçılar arasında tescilli kebapçılardan biri olma özelliği kazandık ve bünyemizde birçok et ustası yetiştirerek kebap lezzetini bütün Türkiye’ye tattırdık. Ve 40 seneyi aşkın süredir sizinle olmaktan gurur duyuyoruz.

Eşsiz göl manzarası eşliğinde keyifli bir gün geçirebileceksiniz. Doğayla baş başa olabileceğiniz bir konumda yer alan restoranımızda sizleri bekliyoruz. Şehir merkezine yakın olduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyor araçla ulaşım sağlayacaksınız geniş otoparkımızı aracınızı güvenilir ve ücretsiz bir şekilde park edebileceksiniz.

Yemekli organizasyon ve özel gün kutlamalarında tercih gören bir adresiz. Nikâh töreniniz sonrası neşenizi lezzetli yemekler yiyerek ailenizle birlikte kutlamak, nişan organizasyonunuzu butik bir kutlamayla restoranda gerçekleştirmek istiyorsanız tam da aradınız adresiz. Yıl içerisinde birçok kurumsal etkinlik ve eğlenceler, doğum günü ve yıl dönümü kutlamalarına da ev sahipliği yaptığımızı söylemek istiyoruz.

Davet alanlarımız açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Göl kenarında bulunan çim bahçemiz de ya da tahta platform yerleştirerek oluşturduğumuz açık alanımızı tercih edebilirsiniz. Davetli sayınıza uygun olarak masanızı siz gelmeden hazdır hâle getiriyor sorunsuz ve keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Siz de bizim ev sahipliğimizde yemekli organizasyonlarınızı gerçekleştirmek ve lezzetlerimizi deneyimlemek istiyorsanız rezervasyon ve daha detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayıp bize ulaşabilir, Atlantik Restauratn Adana iletişim bilgisine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karslılar Mh 82002 Sk No: 50 Çukurova Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Atlantik Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.