Papyrus Tasarım & Organizasyon

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2 TL'den az

Min. Fiyat

Yeşilyurt, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2 TL'den az
  • Minimum Sipariş Adeti 50
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Kokulu taş, Kurabiye, Lavanta keseleri, Makaron

Önerilen Firmalar

Gönül Bahçem Çiçekçilik
12

Yeşilyurt

Gönül Bahçem Çiçekçilik

2-3 TL
Karnaval Pasta Ve Parti
15

Battalgazi

Karnaval Pasta Ve Parti

2 TL'den az
Malatya Organizasyon ve Dağıtım
15

Merkez

Malatya Organizasyon ve Dağıtım

2 TL'den az

Hakkında

Ufkumuz o kadar geniş ki ne tarzda ve şekilde hediyelikler isterseniz isteyin sizi asla geri çevirmeyiz. Vizyon sahibi bir organizasyon firması olarak her zaman yeniliklerin hem Türkiye hem de dünya çapında takipçisiyiz. Düğün, kına, nişan ve doğum günü gibi özel günlere anahtar teslim bir organizasyon desteği sunuyoruz. Bunun haricinde dileyen çiftlerimize bu hizmetlerimizin içerisinde yer alan nikâh şekeri hediyelik eşya gibi detayları da sağlıyoruz.

Malatya menşeili bir organizasyon şirketi olarak uzun yıllardır sektörde yer alıyoruz ve şimdiye dek çok sayıda tecrübeye sahip olduk. Her bir işimizden öğrendiğimiz detaylar bizim için çok değerli. Zira bizi biz yapan özelliklerimizi bu şekilde edindik. Kişiye özel olarak çalıştığımız için her işimiz bize özgü ve benzersiz oluyor. Konsept oluşturarak her şeyi dikkatle tasarlıyoruz. Bu sayede çiftlerimiz hangi temada nasıl işler isterlerse istesinler hayata geçirebiliyoruz. Konseptiniz en sevdiğiniz kitaptan, defalarca okuduğunuz bir kitaba, çocukluk kahramanınızdan çift olarak yapmaktan çok zevk aldığınız bir etkinlik olabileceği gibi, ikinizi tanımlayan küçük bir sembol de olabilir.

Nikâh şekerlerimizi şeklen de kısıtlamıyoruz. Keseler, kolonya şişeleri, üzeri baskılı renkli çikolatalar, mumlar, çiçekler, içine dilediğiniz şeyi koyabileceğiniz şeffaf kaplar, kutular ve daha birçok şeyi kullanabiliyoruz. Yeter ki siz ne istediğinize karar verin.

Üstelik hediyelikleriniz ile birlikte birebir uyumlu bir pastanız olsun isterseniz beğeneceğinize &100 emin olduğumuz pastalarımızın organizasyonunuza renk katacağından eminiz. Fondan pasta, klasik pasta veya yeni dönemde çok moda olan naked cake de dâhil birçok çeşitte üretebildiğimiz pastalarımızın lezzetleri de en az görüntüleri kadar iddialı oluyor.

Malatya nikah şekeri malzemeleri ve bizim uygulamalarımız hakkında bilgi almak için sayfadaki formu doldurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Turgut Özal Mahallesi, Fahri Kayahan Bulvarı, Mimoza Apartmanı Altı, No:27/C Malatya

Papyrus Tasarım & Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!