Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

The Loli Shop Hakkında

Hani böyle reklam afişlerinde görürsünüz ya kocaman rengarenk şekerlemeleri... İşte biz hergün imalathanemizde bu afişlere konu olacak loliler yaratıyoruz :)

Bu işe nasıl mı atıldık? Elimize şeker dolu bir kavanoz geçti. Evirip çevirip ''Bu nasıl bir şey?'' diye sorgularken birden bu dünyanın bir parçası olmak istediğimize karar verdik.

İstanbul Kavacık'ta imalathanemizi kurduk. İşinde çok başarılı ve deneyimli olan gıda danışmanımızın yardımlarıyla, The Loli Shop'un kendine has reçetesini geliştirdik. Böylece, renkleri ve desenleri kadar özel lolilerimizin üretimine başladık.

Amacımız lolilerimizin motifleriyle sizi cezbetmek, ambalajını açınca etrafı saran kokusu ile iştahınızı kabartmak, ağzınıza atınca aldığınız tadıyla da sizde loli tiryakiliğini başlatmak!

Hiçbir makine yardımı olmadan, her biri birbirinden farklı loliler ve lolipoplar yapıyoruz. İster paketinde hemen yemelik, ister kavanozda eve götürmelik, bu şekerleri her ortamda yanınızda isteyeceksiniz. Bu tiryakiliğin en güzel yanı ne mi? Elbette sevdiklerinizle paylaşabilmeniz!

Dikkat, o ambalaj bir açıldı mı her yaşta insan başınıza üşüşecek!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Okul Cad. Mutlu Sokak No:28/B Kavacık Beykoz

  • Haritadaki Konumu

    The Loli Shop Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Loli Shop ile Neşeli Nikah Şekerleri

Loli Shop ile Neşeli Nikah Şekerleri

Bu şekerleme motifleri kalbinizi çalmaya hazır...

İncelemeyi Oku