The Loli Shop

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Beykoz, İstanbul

Lokasyon


Hakkında

Hani böyle reklam afişlerinde görürsünüz ya kocaman rengarenk şekerlemeleri... İşte biz hergün imalathanemizde bu afişlere konu olacak loliler yaratıyoruz :)

Bu işe nasıl mı atıldık? Elimize şeker dolu bir kavanoz geçti. Evirip çevirip ''Bu nasıl bir şey?'' diye sorgularken birden bu dünyanın bir parçası olmak istediğimize karar verdik.

İstanbul Kavacık'ta imalathanemizi kurduk. İşinde çok başarılı ve deneyimli olan gıda danışmanımızın yardımlarıyla, The Loli Shop'un kendine has reçetesini geliştirdik. Böylece, renkleri ve desenleri kadar özel lolilerimizin üretimine başladık.

Amacımız lolilerimizin motifleriyle sizi cezbetmek, ambalajını açınca etrafı saran kokusu ile iştahınızı kabartmak, ağzınıza atınca aldığınız tadıyla da sizde loli tiryakiliğini başlatmak!

Hiçbir makine yardımı olmadan, her biri birbirinden farklı loliler ve lolipoplar yapıyoruz. İster paketinde hemen yemelik, ister kavanozda eve götürmelik, bu şekerleri her ortamda yanınızda isteyeceksiniz. Bu tiryakiliğin en güzel yanı ne mi? Elbette sevdiklerinizle paylaşabilmeniz!

Dikkat, o ambalaj bir açıldı mı her yaşta insan başınıza üşüşecek!

İletişim

Alexandra Masis

  • Adres: Okul Cad. Mutlu Sokak No:28/B Kavacık Beykoz

The Loli Shop Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!