Sufidem Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Sufidem Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-15.000 TL

Sufidem Müzik Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma
Konsept Müzikler
Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Dini/Tasavvuf

Sufidem Müzik Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Sufidem Müzik Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Sufidem Müzik Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 5.000-10.000 TL aralığından başlamaktadır.


Sufidem Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Sufidem Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.


Sufidem Müzik Organizasyon performans süresi ne kadar?

Sufidem Müzik Organizasyon performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.


Sufidem Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Sufidem Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.


Sufidem Müzik Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Sufidem Müzik Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


Sufidem Müzik Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Sufidem Müzik Organizasyon bayi toplantısı, parti, piknik, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, nişan organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Sufidem Müzik Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Sufidem Müzik Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.


Sufidem Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sufidem Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.


Sufidem Müzik Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Sufidem Müzik Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, şarkı listesi oluşturma, açık havada performans, ekipman".

Tüm Sorular

Sufidem Müzik Organizasyon Hakkında

Yeni hayatınızın ilk gününde size eşlik etmek, hayalinizi süsleyen organizasyona ev sahipliği yapmak ve yüzünüzdeki tebessümün bir parçası olmak istiyoruz. Sufidem Müzik Organizasyon olarak düğün sektörüne giriş yaptığımız günden itibaren kendimizi devamlı geliştirmeyi hedefleyen bir markayız.

Her geçen gün kalite standardımızı giderek artırıyoruz. Size daha iyi bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Gerek hizmet kalitemiz gerek de kullandığımız kaliteli aksesuar ve ekipmanlarımızla en iyisini sunmak için faaliyetlerimize var gücümüzle devam ediyoruz. Amacımız siz değerli misafirlerimize sorunsuz, nezih ve keyifli bir program sunmak.

Trabzon müzik grupları arasında yer alıyoruz. Size İslami, dinletili ve eğlenceli içeriklerimizle yardımcı oluyoruz. Nişan, kına gecesi, düğün ve aklınıza gelen diğer tüm davet organizasyonlarınız için danışmanlık, müzik organizatörlüğü, ekip, ekipman temini, catering hizmetleri, ses sistemi temini, show ekipleri, folklor ekipleri ve animatör gruplar konusunda destek hizmeti veriyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde başta Karadeniz’in bir ucundan diğer ucuna ve çevresindeki tüm illere hizmetimizi ulaştırıyoruz. Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alan bir düğün danışmanlığı ve davet organizasyonu hizmeti sağlıyoruz.

Düğünler için balon süslemeleri, düğün malzemeleri, çeşitli düğün ekipleri, masa süslemeleri, ses sistemleri gibi ihtiyaçlarınıza da yanıt veriyoruz. 1994 senesinde başlayan yolculuğumuz süresince bugüne kadar hep iyi işler başardık. Trabzon'da ve Türkiye'nin her yerinde profesyonel ekibimizle birlikte size hizmet sunmak için hazırız. “Sufidem ile demlenir gönüller.” diyor ve sizinle en kısa zamanda bir araya gelmeyi diliyoruz.

Siz de Trabzon müzik organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Sufidem’in gönül dostlarından biri olmak, hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı daha detaylı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Sufidem Müzik Organizasyon Yorumları (9)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Eda & Selim

Düğün Tarihi: 20.09.2020


Düğünümüzü Sufidem Müzik Organizasyonla yaptımız için çok mutluyuz. Özellikle Semazenler ve solistin proğramı çok güzel oldu. İstediğimiz gibi islami düzene uygun bir Proğram oldu.Sufidem ilahi grubuna, solistleri Hüseyin Serdar beye ilgi, alakaları ve işlerine verdikleri önemden dolayı çok... devam 

Ayşe & Halil

Düğün Tarihi: 19.09.2020


Düğün törenimizi Sufidem organizasyonla Dinletili müzik formatında yaptık çok memnun kaldık. Bütün Türk Sanat Müziği isteklerimizi yerine getirdiler.Her türlü sahne, ses, ışık ekipmanları, palyaçolar ve ses sanatçıları Hüseyin Serdar Birincinin canlı performansı ve sesi çok etkileyiciydi. Bütün... devam 

Mustafa & Mustafa

Düğün Tarihi: 13.09.2020


Biz bayi toplantımızda Hüseyin kardeşim ve ekibini tercih ettik çok memnun kaldık.Ekibi ve Sesi ile çok güzel bir proğram gerçekleştirdiler.Gerek gecemizin sunumunda gerekse ses,ışık ve barkovizyon hizmetlerinden çok memnun kaldık.Şirketim ve şahsım adına kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Aslı & Mert

Düğün Tarihi: 05.09.2020


Nikah törenimizi sufidem organizasyonla gerçekleştirdik.Öncelikle kendilerine çok teşekkür ediyoruz.Samsunda da böyle şirketler var ama eşim Trabzonlu olduğu için onun tavsiyesi üzerine sufidem ekibini tercih ettik.Açık havada gerçekleştirdiğimiz nikah merasimimiz çok güzel Türk Sanat Müziği... devam 

Neslihan & Ahmet

Düğün Tarihi: 04.09.2020


Düğünümüze teşrif eden Hüseyin serdar birinci ve SUFİDEM ilahi grubuna güzel proğramlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını dileriz.

Mehmet & Hasan

Düğün Tarihi: 16.08.2020


Çocuklarımızın sünnet düğünlerini sufidem organizasyonla yaptık.Başta Sanatçı Hüseyin Serdar Birinci ye çok teşekkür ediyoruz.Hem çocuklar palyaçolar ve ibişin balon şovlarıyla çok güzel zaman geçirdiler hemde misafirlerimiz Sufidem grubunun güzel ezgileriyle ve semazenlerin güzel gösterileriyle... devam 

Melek & Muharrem

Düğün Tarihi: 15.08.2020


Düğün törenimizi güzel ezgileri ile şenlendiren Sufidem ilahi grubuna ve Hüseyin serdar birinci ye çok teşekkür ediyoruz. Beklediğimizden daha güzel bir proğram oldu. Sufidem organizasyonu seçtiğimiz için çok mutluyuz.

Nilay & Nedim

Düğün Tarihi: 14.08.2020


Öncelikle Sufidem Müzik Organizasyona bütün hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir kır düğünü yaptılar.Mobil sahneleri, led ekrandan canlı yayınları, orkestra ile dinleti müzikleri ve sanatçı Hüseyin abiye ayrıca çok teşekkür ediyoruz.Eğer güzel bir düğün istiyorsanız Sufidem... devam 

Esra & Ercan

Düğün Tarihi: 09.08.2020


Düğünümüzü yapan Sufidem grubuna çok teşekkür ediyoruz.Tahminlerimizin üzerinde bir merasim oldu. Semazenler ve ilahiler çok güzeldi.İyiki Hüseyin Serdar BİRİNCİ ve ekibini aramışız. Hizmetleri çok iyi. Giriş müziğinden bitime kadar misafirlerimiz hiç sıkılmadan bir dini Proğram dinlediler. Ayrıca... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.