Karadeniz Wedding DJ

E-posta Gönder

Karadeniz Wedding DJ Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Karadeniz Wedding DJ Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Karadeniz Wedding DJ Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Karadeniz Wedding DJ Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Karadeniz Wedding DJ Hakkında

Düğün gününüzde, sadece beğendiğiniz şarkılardan oluşturulmuş repertuvar ile gönlünüzce eğlenmek istiyorsanız; Karadeniz Wedding DJ olarak hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Şimdiye kadar birçok davet ve etkinlikte görev almış profesyonel ekibimiz, kullandığımız son teknoloji ekipmanlarımız ve samimi tavrımızla hep hayalini kurduğunuz o değerli günü bir müzik şölenine dönüştüreceğiz.

Siz değerli çiftlerimize Trabzon düğün orkestralarından çok farklı ve özel hizmetler sunuyoruz. Bir daha tekrarının olmayacağı o değerli anlarda gönlünüzde eğlenebilmeniz için elimizdeki tüm olanakları kullanmaya çalışıyor, içinize sinecek bir süreç yönetiyoruz. Konuklarınızla birlikte mutluluğunuzu paylaşacağınız düğününüzde, biz de sunduğumuz kaliteli hizmetle size destek olalım istiyoruz. Daha önce çalıştığımız çiftlerimizden aldığımız memnuniyet geri dönüşleri işimize daha sıkı bağlanmamızı sağladı ve motivasyonla sizin de organizasyonunuza renk katacağımıza inanıyoruz. Tabii gerekli tüm hazırlıkları yapıp detaylı bir planlama oluşturabilmemiz için etkinlik ve davetlerinizden 4 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

Hizmet içeriğimizde dans grupları, davul şov, DJ; ses, ışık ve sahne sistemleri, orkestra, fasıl grupları, barkovizyon ve LED ekran gibi olanaklar yer alıyor. İhtiyaçlarınızı dikkate alarak dilediğiniz imkandan yararlanabiliyorsunuz. Sizin için oldukça önemli olan değerli günlerinizde kullandığımız tüm ekipmanları kendimiz temin ediyoruz. Trabzon başta olmak üzere Samsun ve İstanbul’da yaşayan çiftlerimizin ihtiyaçlarına da çözümler üretiyor, talep edildiğinde dışarıya ekipman kiralayabiliyoruz. Tüm bunlara ek olarak, açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, kişiye özel müzik listesi oluşturma gibi olanaklarımızın olduğunu da unutmayın!

Hizmetlerimizi beğendiyseniz ve hemen düğün orkestrası fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken şey çok basit! Sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurabilir veya yine sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.