Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda'yı Gelin Gözüyle İzledik

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:40 dakika

29.06.2020

Düğüne hazırlık yaparken kendinizi yalnız mı hissettiniz? Öyleyse koşun bakalım en yakın sinema salonuna, alın elinize patlamış mısırınızı ve gelin adayı olma heveslisi bu genç kızın başından geçenlere tanıklık ederek biraz kahkaha atın. Emin olun, beyaz perdede kendinizi göreceksiniz ve çok güleceksiniz....

romantik komedi 2: bekarlığa veda'yı gelin gözüyle i̇zledik

Aramızdan Biri Gibi

Evlenmeden önce her gelinin yaşadığı pek çok detayı yakalamış olan Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda, benzerlerini hepimizin yaşadığı durumları inanılmaz eğlenceli bir anlatımla ve çok zengin bir görsellik eşliğinde bizlere sunuyor. Kıskançlık krizleri, bir türlü gerçekleşmeyen hayaller, düş kırıklıkları ve dostluk hikayeleriyle bu film size adeta ayna tutacak. Ayrıca bu senenin moda renkleri, modelleri ve akımları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu filmi kaçırmayın.

romantik komedi 2: bekarlığa veda'yı gelin gözüyle i̇zledik

Kim Gelin Olmak İstemez

Hikayemiz üç çiftten oluşan bir arkadaş grubunun etrafında dönüyor. Çiftlerden biri evli ve çocuklu, biri evlilik hazırlığı içinde. Son çiftte ise ufukta evlilik görünmüyor. Ancak esas kızımız (Sinem Kobal) evlenmek için yanıp tutuşuyor. Sinem Kobal ie Engin Altan Düzyatan’ın canlandırdığı karakterlerin evlilik öncesinde yaşadığı çalkantılı sürecin etrafında kurgulanan filmde; kostümler, dekorlar ve mekanlar evlenecek çiftlere ilham verecek nitelikte.

romantik komedi 2: bekarlığa veda'yı gelin gözüyle i̇zledik

Bu Sene Neler Moda?

Film, Sinem Kobal’ın bu sene çok moda olan volanlı bir gelinlikle boy gösterdiği sahneyle başlıyor. Ve film boyunca göz alıcı elbise ve kıyafetlerde en çok gümüş rengi kullanılıyor. Ayakkabıdan çantaya, elbiseden gelinliğe tüm kıyafet ve aksesuarlarda gümüş rengi başrolde. Mini gelinliklerin çok değişik model ve işlemelerle karşımıza çıktığı film, abiyelerin bu sene lila renkte olacağının haberini de veriyor. Hem nişanlık, hem gelinin annesi hem de nedime kıyafeti için uygun olan lilayı bir diğer moda renk olan nane yeşili takip ediyor.

Nerelere Gittiler?

Film izleyicilerini kına gecesinden düğün mekanlarına, gelinlik provasından Adam & Eve Otel’deki bekarlığa veda partisine kadar pek çok eğlenceli mekanda dolaştırıyor. Kına gecesinde kızlar Osmanlı temalı bir arka planda geleneksel kostümlerle boy gösteriyorlar. Sinem Kobal, arkadaşının düğününde giydiği işlemeli, volanlı ve nane yeşili renkteki abiye kıyafet ile gerçekten göz dolduruyor. Sadece erkeklerin katıldığı bekarlığa veda partisindeyse, izleyenleri hoş bir sürpriz bekliyor.

romantik komedi 2: bekarlığa veda'yı gelin gözüyle i̇zledik

Mutlu Sona Gelecek Mi?

Elbette film, izleyicileri mutlu sona ulaştırıyor. Ancak o güzel an gelene kadar izleyenlerin yürekleri bir kaç kez hopluyor. Gençliğin, aşkın, eğlencenin ve dostluğun hikayesini estetik karelerle anlatan bu filmi mutlaka izleyin. Sinema salonundan çıkarken hem ilişkiler hem de trendler hakkında pek çok yeni fikir edindiğinizi görüp şaşırabilirsiniz.

romantik komedi 2: bekarlığa veda'yı gelin gözüyle i̇zledik

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

0 yorum