Sarnıç Beach

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sarnıç Beach
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Sarnıç Beach Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Sarnıç Beach Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sarnıç Beach Sık Sorulan Sorular

Sarnıç Beach düğün fiyatları ne kadar?

Sarnıç Beach düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Sarnıç Beach düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Sarnıç Beach kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sarnıç Beach 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Sarnıç Beach düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sarnıç Beach düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Sarnıç Beach düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sarnıç Beach düğün dışında doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, parti, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sarnıç Beach Hakkında

Bodrum’un muhteşem denizinin yanında bulunan Sarnıç Beach Club’da düğün, nişan, bekarlığa veda partisi ve nikah sonrası yemeği gibi pek çok organizasyon düzenliyoruz.

Hayatınızı sevdiğiniz kişiyle birleştirerek yeni bir sayfa açarken, sevdikleriniz ile bu mutluluğunuzu paylaşmak adına düzenlediğiniz davetlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Misafirleriniz ile birlikte Sarnıç Beach Bodrum’un eşsiz manzarası eşliğinde keyifli bir gecede eğlencenin keyfini çıkartabilirsiniz. 200 ila 300 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda bizim için en önemli değerlerden biri misafirlerinizin mutluluğu. Bu mutluluğu sağlamak adına da işinde uzman ve aynı zamanda güler yüzlü ekibimiz ile beraber tüm istek ve ihtiyaçlarında misafirlerinizin yanında oluyoruz. Düğün organizasyonları için açık alana kurduğumuz masa düzeniyle güzel Bodrum havasının keyfini çıkarma fırsatına erişebilirsiniz. Bodrum’un simgelerinden biri olan beyaz renkte masa ve sandalyeler tercih ediyoruz. Aynı zamanda beyaz rengin yeni bir çiftin masumiyetini de temsil ettiğine inanıyoruz. Masalarımız üzerinde arka fondaki denizle uyum sağlayacak turkuaz renkte bardak, çiçek ve süslemeler bulunuyor. Böylece şık ve sade bir görünümü mekânımızın geneline yaymış oluyoruz. Düğününüzü yemekli olarak düzenlemek isterseniz organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek menü tadımlarına katılabilirsiniz. Menü tadımlarımızda Geleneksel Anadolu mutfağından, Ege ve Akdeniz mutfağına kadar uzanan çeşitler içinden damak zevkinize en uygun lezzetleri tercih edebilirsiniz. Davetinizde yaşanacak anların unutulmaması ve yüzünüzdeki tebessümün ölümsüz kılınması için fotoğrafçı ve kameraman imkanı da sağlayabiliyoruz. Size sadece arkanızda güzel deniz manzarası varken en iyi açıdan fotoğrafınıza çekecek fotoğrafçımıza poz vermek kalıyor!

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde düzenleyeceğiniz organizasyonunuzu mekânımızda düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan Sarnıç Beach iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece fiyat tekliflerimizi size iletebilir ve düğününüzü hayata geçirmek için gerekli hazırlıkları yapmaya başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Bitez Mah. Çökertme Cad. No: 23 Bitez-Bodrum/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sarnıç Beach Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.