Ros Beach

E-posta Gönder

  • Marmaris, Muğla.

Kapasite Bilgileri

Ros Beach
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Ros Beach Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Ros Beach Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ros Beach Sık Sorulan Sorular

Ros Beach düğün fiyatları ne kadar?

Ros Beach düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ros Beach düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Ros Beach kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ros Beach 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ros Beach düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ros Beach düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Ros Beach düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ros Beach düğün dışında doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet düğünü, parti, mezuniyet törenleri ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ros Beach Hakkında

Düğün tarihinizi belirlediniz, gün geçtikçe ve tarih yaklaştıkça inceden de olsa strese giriyor olabilirsiniz. Ancak buna hiç gerek yok, bu yazıyı okuduğunuza göre mekân arayışına başlamışsınız demektir. O halde endişe etmeniz için hiçbir sebep kaldı çünkü aradığınızı şimdiden buldunuz. Ros Beach İbo Marmaris’te bulunuyor ve çiftlerin hayallerini süsleyen düğünlere ev sahipliği yapıyor. Eğer detayları merak ediyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Uzun yıllardır güzel Marmaris’imizin Adaköy mevkiinde denize sıfır cennet gibi bir konumda misafirlerimizi ağırlıyoruz. Deniz ürünleri ağırlıklı servisimiz ile restoran olarak hizmet vermekle birlikte sahip olduğumuz konum ve yeterlilikler sayesinde özel gün ve gecelerde toplu organizasyonlar da düzenleyebiliyoruz. Düğün ve davetlerdeki başarılı faaliyetlerimiz görüldükçe yıldan yıla artan bir ivmeyle tanınmaya ve sevilmeye devam ediyoruz.

Düğününüzü samimi ve misafirperver bir yerde yapmak istiyor, aynı zamanda ise muhteşem bir manzarada yeminlerinizi edip imzalarınızı atmak istiyorsanız o halde bizi tercih etmemeniz için hiçbir sebep yok. Gün batımında sade bir nikâh töreni ile başlayan, misafirlerin gelmesi ve havanın kararmaya başlaması ile deva eden fevkalade bir düğünü size hediye edebiliriz.

Mekânımızın düğün konseptine en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan çözüm ortaklarımız bulunuyor. Masa ve sandalye düzenlemeleri, nikâh için tak kurulumu ve şık süslemeler için çiftimizin zevkine göre harikulade bir alan yaratıyoruz. Üstelik dilerlerse onlara damak tatlarına uygun lezzetli menüler hazırlayabiliyor ve konuklarına ikram ediyoruz.

Ros Beach Marmaris iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde bulunuyor. Eğer bize en kolay şekilde ulaşmak isterseniz sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurabilirsiniz. Bu sayede fiyatlarımız ve diğer hizmet detaylarımız hakkında bilgi alabilir, görüşmek için randevu talep edebilirsiniz. Sihrin gerçekleştiği yeri canlı canlı görmek isterseniz bizi her zaman ziyaret edebilirsiniz, değerli çiftlerimize kapılarımız açıktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.