Petunya Beach Club

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Petunya Beach Club
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Petunya Beach Club Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Petunya Beach Club Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Petunya Beach Club Sık Sorulan Sorular

Petunya Beach Club düğün fiyatları ne kadar?

Petunya Beach Club düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Petunya Beach Club düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Petunya Beach Club kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Petunya Beach Club 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Petunya Beach Club düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Petunya Beach Club düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Petunya Beach Club düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Petunya Beach Club düğün dışında kına, parti, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet düğünü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Petunya Beach Club Hakkında

İhtişamıyla gözleri parıldatan bir davet alanı ve eğlenmeye doyamayacağınız bir organizasyon Petunya Beach Club Fethiye’de sizi bekliyor.

Çiftlere hayallerini gerçekleştireceğimizin bilgisini vermek istiyoruz. Organizasyon adına birçok seçeneği bir ara görebileceğiniz bir adresiz. Uzun süredir Muğla Fethiye’de düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte organizasyonları titizlikle planlıyor, yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Evlilik teklifinden, nişan kutlamanıza, düğününüzden kına ve bekârlığa veda partinize kadar her organizasyon türüne hitap eden organizasyon stilimizle alışılmışın dışında bir gün geçirebileceksiniz.

Düğün organizasyonlarında neler mi yapıyoruz?

-Hayalini kurduğunuz organizasyona uygun olarak davet alanımızı belirliyoruz. Deniz manzarası eşliğinde sahilde kilise nikâhı düzeninde bir organizasyon mu hayal ediyorsunuz ya da tüm sevdiklerinizi yanınızda olduğu kalabalık bir organizasyon mu? İsteklerinizi dinliyor ve organizasyon stilimizi belirliyoruz.

-Yuvarlak 10’ar kişilik masalar ve beyaz Napolyon sandalyelerle davet alanınızı hazırlayabiliyor, kokteyl organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız bistro masalarımız da mevcuttur.

-Masa üstlerini ister vintage ister modern tarzda hazırlayabiliyoruz. Genellikle beğeni gören beyaz masa örtüsü ve krem sandalye süslemesi kombinasyonumuz oluyor. Canlı çiçekler ve parıltılı taşlarla süslenmiş avizeleri de masaya yerleştiriyor davet alanını da aynı özenle süslüyoruz.

-Ses ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanlar oldukça kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Organizasyonunuz için geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

-Yemekli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu menü içeriğini sizinle birlikte oluşturuyor, eğlenirken sizi aynı zamanda lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz.

Petunya Beach Club Fethiye düğün organizasyonları için çiftlerin tercih ettiği bir adres. Siz de hayallerinizi bizim gerçekleştirmemizi istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çiftlik Mahallesi, Kocaçalış Mevkii, 48300 Fethiye/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Petunya Beach Club Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.