Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu Özellikler

Mekan Özellikleri
Havuz başı Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Panoramik manzara Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu Sık Sorulan Sorular

Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu düğün fiyatları ne kadar?

Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu düğününüz için vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu düğün dışında piknik, davet ve resepsiyon, kına, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, baby shower, mezuniyet törenleri, parti, sünnet düğünü, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu Hakkında

Bünyesinde Atlı Spor Kulübü’nü de bulunduran Padok Premium Hotel & Stables uzun yıllardır varlığını sürdürüyor. Bu denli çok hizmeti bir arada veren çok fazla tesis bulamayacağınızı düşünüyoruz. Tesisimizde konaklama hizmeti, a la carte restoranı, havuzu, doğa sporları ve atlı sporlar gibi özelliklerin tamamını veriyoruz. Üstelik bir tane daha var ki o da düğünler. Tesisimizde düğünler başta olmak üzere; nişan töreni, kına gecesi, özel gün ve geceler gibi çok farklı türde toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.

Açık havada havuz başında şık bir düğüne sahip olmak isterseniz seve seve yardımcı oluruz. Yaklaşık 100 kişilik alanımıza en mutlu gününüzde mutlaka yanınızda olmasını istediğiniz ve hayattaki en yakınlarınızdan oluşan küçük grubunuzu davet edebilirsiniz. Bir de yine aynı kapasiteye sahip kapalı alanımız var. Havuz başının aksine yılın dört mevsim 365 günü bu salonda düğün yapabilirsiniz. İster banket de denilen oturmalı düzende isterseniz de kokteyl düzeninde davetler verebilirsiniz. Her iki alanda ve iki ihtimalde de tüm hazırlıklarınızı eksiksiz olarak yapıp hak ettiğiniz hizmeti size sunarız.

Kulübümüzün a la carte restoranı ve bu restoranda çalışan usta şefleri var. Onların yönetiminde deneyimli bir de mutfak ekibimiz bulunuyor. Normal düzende restoranımız için çalışan ekibimiz, düğününüz olduğu takdirde ellerindeki işi bırakır ve tek görevi oymuşçasına çalışırlar. Bu sebeple onlara da lezzetli yemeklerine de güveniyoruz. Eğer düğünü yemekli olarak yapmayı düşünüyorsanız pişman olmayacağınızın garantisini verebiliriz. İsterseniz toplu organizasyonlar için oluşturduğumuz fiks menüler içerisinden size uygun olanını seçebilirsiniz. Elbette farklı bir alternatif de sunuyoruz, Türk ve dünya mutfağından oluşan zengin menümüzden dilediğiniz yemekleri ve diğer yiyecekleri seçerek kendinize özel bir menü oluşturabilirsiniz. Hem bütçenize, hem damak zevkinize hem de sunumları ile gözlerinize hitap etmesini istiyoruz.

Padok Premium Hotel iletişime geçmeniz için bekliyor. Yandaki formu doldurarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür Yardımcısı

İletişim

  • Adres:

    ATAKOY KOYU, NO:266 GÖKOVA, ULA/MUĞLA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Padok Premium Hotel Atli Spor Klubu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.