Myra Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Myra Hotel
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Myra Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Myra Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Dere kenarında
Manzara
Dere/Nehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Myra Hotel Sık Sorulan Sorular

Myra Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Myra Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Myra Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Myra Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Myra Hotel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Myra Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Myra Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Myra Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Myra Hotel düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, baby shower, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Myra Hotel Hakkında

Akdeniz ile Köyceğiz Gölünü birbirine bağlatan Dalyan’ın kıyısında yer alan Myra Hotel Muğla’da düzenlemek istediğiniz davetlerinize de ev sahipliği yapıyor.

Zevkli dekorasyonu ve zarif mimarisi ile dikkat çeken otelde davetleriniz için de şık tasarımlar yapılıyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için planlamalar ve hazırlıklar yapan ekibimiz organizasyon sorumlumuzun yönetiminde çalışıyor. Görüşmeler düzenleyerek belirlediğimiz istekleriniz doğrultusunda hazırlıklarına başlıyor.

İlk olarak davet alanımızı yuvarlak masalar ile düzenliyoruz. Beyaz masa örtüleri ve sandalyelerimizde de renkli tüller tercih ederek konseptinize uygun süslemelere başlıyoruz. Küçük aksesuarlar ile çiçekleri birleştiriyoruz ve doğa ile iç içe davet alanımızda organizasyonlarınızı tasarlıyoruz. Detaylı çalışmalarımız her konseptiniz ve davet türünüze göre de değişiklik gösteriyor. Zevk sahibi ekibimiz doğanın yeşiline ve maviye en uygun konseptleri yaratmak için yanınızda oluyor…

Davet menüleriniz için ise menü tadımları gerçekleştirebiliyoruz. Yemekli düzende 60 kişiye kadar davetliniz ile birlikte gerçekleştirebildiğimiz davetlerinizde menülerinizi ziyafetleriniz için özel tarifler ile hazırlıyoruz. Akdeniz ve Ege mutfağından eşsiz tatlar konuklarınıza şık sunumlar hazırlanarak ikram ediliyor.

Düşünsenize konuklarınız ile hoş sohbetler edeceğiniz sıcak ve samimi bir atmosfer aynı zamanda da eğlencenin durmaksızın devam ettiği bir davet sizi bekliyor! Bu yüzden müzik tercihlerinizi de istediğinize göre belirliyoruz hafif müzik eşliğinde doğanın sesini mi dinlemek istersiniz? Enstrümantal müzik ile nezih bir dans gecesi mi? Yoksa daha eğlenceli bir gece mi tercih edersiniz? Karar tamamen sizin…

Üstelik şehir dışından gelen davetlilerinizi hatta davetli sayınıza göre odalarımız yeterli olduğunda bütün davetlileriniz ile birlikte otelimizde konaklama imkânına da sahip olabilirsiniz. Tatilleriniz ile birleştireceğiniz eğlenceleriniz için hizmet veren ekibimiz; söz, nişan, kına ve düğün organizasyonlarının yanında nikah sonrası yemek ve bekarlığa vedalarınızı da düzenliyor…

Siz de unutulmaz anılar biriktirmek için Myra Hotel Dalyan’da olmayı tercih edebilirsiniz! Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki iletişim formumuzu doldurarak ücretsiz teklif butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Maraş Cad. No: 68 Dalyan Ortaca/ Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Myra Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.