Maris Beach Kumlubük

E-posta Gönder

  • Marmaris, Muğla.

Kapasite Bilgileri

Maris Beach Kumlubük
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Maris Beach Kumlubük Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Maris Beach Kumlubük Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Maris Beach Kumlubük Sık Sorulan Sorular

Maris Beach Kumlubük düğün fiyatları ne kadar?

Maris Beach Kumlubük düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Maris Beach Kumlubük düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Maris Beach Kumlubük kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Maris Beach Kumlubük 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Maris Beach Kumlubük düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Maris Beach Kumlubük düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Maris Beach Kumlubük düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Maris Beach Kumlubük düğün dışında parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, baby shower, nişan, sünnet düğünü ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Maris Beach Kumlubük Hakkında

Mavi bayraklı bir denizin, incecik kumların oluşturduğu bir sahilin ve misafirperver bir restoranın bir araya gelerek oluşturduğu cennetten bir parça hayal edin. Şimdi gelin bu yerin gerçekten var olduğu mekânımız ile sizi tanıştıralım. Maris Beach Restaurant Marmaris’in Kumlubük sahillerinde uzun yıllardır faaliyet gösteriyor ve yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Tatil sezonunun yaz olması sebebi ile o dönmelerde yoğunluklu olarak çalışsak da ilgilenenler için yılın her dönemi burada kapılarımızı açıyoruz. Yönetimden hizmet ekibine kadar herkes işini çok severek ve güler yüzlülük ile yaparak profesyonel ama samimi bir ortam yaratıyor. Bu sayede bizi ziyaret eden 7’dan 70’e herkesi memnun edebiliyoruz.

Restoranımızda plaj ve yemek servis hizmetleri dışında da faaliyetlerde bulunuyor. Düğünler başta olmak üzere çok sayıda özel gün ve gecede gerçekleştirilen toplu organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Nikâh kutlamaları, nişan merasimleri, bekârlığa veda partileri, doğum günü kutlamaları da bunlardan sadece bazıları. Fakat daha detaylı bilgiler verecek olursak düğünler özelinde devam edebiliriz.

Düğününüzü yaz veya ilkbahar ağırlıklı olarak, açık havada bulunmaya müsait aylardan birinde yapacak olursanız size rüya gibi bir organizasyon düzenleyebiliriz. Eğer butik bir düğün olacaksa iskelede samimi ve sıcak bir tören gerçekleştirebilir, her şeyi kusursuz olarak sizin içi planlayabiliriz. Ayaklarımız kuma değsin derseniz daha kalabalık bir plaj düğünü de yapabiliriz. Hatta bu ikisini birleştirip ortaya daha görkemli bir iş çıkarabiliriz.

İşte sizin için örnek bir plan; tekne bot veya benzeri bir deniz aracı ile denizden gelerek iskelemize ulaştınız. Sevenlerinizin eşliğinde iskele nikâhınızı gerçekleştirdiniz ve sonra sizin içim kurulmuş masalarına oturarak yemeklerinizi yediniz. Sanırım artık müziği başlatıp eğlenmeye başlayabilirsiniz.

Size özel bir plan ve kutlama için Maris Beach Restaurant Kumlubük’te sizi bekliyor. Yandaki formu doldurarak bize ulaşıp bilgi veya fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.