Kulüpler/Davet Alanları Muğla

Leb-i Derya Aksazlar

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Leb-i Derya Aksazlar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Leb-i Derya Aksazlar Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Leb-i Derya Aksazlar Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı

Leb-i Derya Aksazlar Sıkça Sorulan Sorular

Leb-i Derya Aksazlar düğün fiyatları ne kadar?

Leb-i Derya Aksazlar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Leb-i Derya Aksazlar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Leb-i Derya Aksazlar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Leb-i Derya Aksazlar 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Leb-i Derya Aksazlar Hakkında

Bembeyaz kumların üzerinde, çiçeklerle donatılmış bir nikâh takı altında plaj düğünü tasarlamak ister misiniz? Hem de Muğla’nın masmavi denizi, eşsiz manzarası ve sevdiklerinizin alkışları eşliğinde… Sizin de istediğiniz buysa Leb-i Derya tam size göre!

Hatta biz hemen konsept hazırlıklarına başlıyoruz. Organizasyon sorumlumuz ve çözüm ortaklarımızın da katıldığı görüşmelerde hayallerinizi süsleyen detayları öğreniyoruz. Konseptinizi tasarlamak için renk ve aksesuar seçimini yapıyoruz. Plaj düğününüz için tiffany sandalyeleri renk renk ipler ve tüllerle süsleyerek kilise düzeninde sıralıyoruz. Gelin yolu takları ve nikâh töreni platformuyla mutlu bir birlikteliğe “Evet”, dediğiniz alanı dekore ediyoruz. Gecenin devamında kokteyl bir parti veya yemekli bir nikâh kutlaması için kır düğünü konsepti tercih ediyoruz. Bu şekilde iki konsept iç içe bir organizasyon tercih etmiyorsanız, plaj düğünü mü yoksa kır düğünü mü istediğinizi belirtmelisiniz!

Bu arada; yemekli düğünleriniz için birkaç önemli detay daha var! Aksazlar koyu düğün töreniniz için binbir çiçekle düşlerin ötesinde bir ziyafet alanı dekore ediyoruz. Ahşap düğün masalarıyla şeffaf pleksi sandalyeleri kullandığımız bir konsept, 10 kişilik yuvarlak masalar ve sırt detaylı sandalyelerle kurdelelerin uçuştuğu bir bahar konsepti… Ne dersiniz? Enfes tatlarla taçlandırdığımız sofralarınız şimdiden gözünüzün önüne gelmiş olmalı! Hazır olun, gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti de vaat ediyoruz. Çünkü after partiyle uzun bir eğlence ve yıllarca konuşulacak bir organizasyona ev sahipliği yapmak için heyecanlıyız.

Hayallerinizin gerçek olacağı gecede konuklarınıza vereceğiniz adresi soracak olursanız; Leb-i Derya Aksazlar Fethiye’nin en nadide koylarından birinde yer alıyor. Denize sıfır konumu, çim alanı ve kumsal bölümüyle dilediğiniz konseptte unutulmaz düğün törenleri için sizi bekliyor. Siz de gördüğünüzde, denize ve doğanın zarafetine âşık olacaksınız. Hâlâ neyi bekliyorsunuz? Gelin, rüyalarınızdaki gibi bir gecede yıldızların altına buluşalım…

Yapmanız gereken tek şey Leb-i Derya Aksazlar iletişim bilgilerini kullanmak veya formu doldurmak! Gerekli bilgiler sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Leb-i Derya Aksazlar Koyu 48300 Fethiye

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.