Help Beach and Yacht Club

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Help Beach and Yacht Club
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Help Beach and Yacht Club Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Help Beach and Yacht Club Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Help Beach and Yacht Club Sık Sorulan Sorular

Help Beach and Yacht Club düğün fiyatları ne kadar?

Help Beach and Yacht Club düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Help Beach and Yacht Club düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Help Beach and Yacht Club kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Help Beach and Yacht Club 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Help Beach and Yacht Club düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Help Beach and Yacht Club düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Help Beach and Yacht Club düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Help Beach and Yacht Club düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Help Beach and Yacht Club Hakkında

Muğla’nın en güzel koylarından biri olan Küçük Boncuklu koyunda yer alan Help Beach and Yacht Club unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirmek için konuklarını bekliyor. Arkasın yemyeşil orman, önü masmavi deniz olan bir alanda düğünlerinizi gerçekleştirmek istemez misiniz? Huzurun merkezi olan işletmemizde sizlere sunduğumuz fırsatlar ile “iyi ki buradayım” diyeceğiniz anlar yaşayacaksınız.

İşletmemiz Muğla’nın en güzel bölgelerinden biri Fethiye’de faaliyet gösteriyor. En temiz sahillerinden biri olan, masmavi ve tertemiz denizi olan bu yerde şehrin kalabalığından uzak, sessiz bir organizasyon geçireceksiniz.

Düğünlerinizi isterseniz kum alanımızda isterseniz çim alanımızda gerçekleştirebilirsiniz. İki alanımızın da oldukça geniş olduğunu söyleyebiliriz. Bu alanı belirledikten sonra yuvarlak masalarımızı ve tiffany sandalyelerimizi düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Bu masa ve sandalyelerin süslemelerini profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştiriyoruz. En yeni trendleri takip eden ekibimiz hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirmek için her detaya özen gösteriyorlar.

Bu özel anlarınızı ölümsüzleştirebilmek için bir fotoğrafçıyla anlaşabilir ve bu eşsiz ortamdaki düğününüzü hem fotoğraf hem de video çekimleriyle kaydettirebilirsiniz. Böylelikle yıllar sonra bugünleri hatırlamak istediğinizde elinizde güzel bir albüm olur.

Bünyemizde sadece düğünler değil, kına, nikah, nişan, evlilik teklifleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet gibi toplu davetlere de ev sahipliği yapabilmekteyiz. Bugüne kadar bunun gibi özel anlara birçok kez kapılarımızı açtık. Tecrübelerimizden sizin de faydalanmanızı sağlayacağız. Yapmanız gereken tek şey bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmek olacak. Böylelikle hem hazırlanmak için yeterli zamana sahip olacağız hem de isteklerinizi tam olarak planlayacağız ve çok daha iyi bir hizmetle karşınızda olacağız.

Bu eşsiz ortamda olmak için daha ne duruyorsunuz? Hemen sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın, en mutlu gününüzü planlamaya başlayalım.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Küçük Boncuklu Koyu Fethiye/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Help Beach and Yacht Club Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.