Destina Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Destina Otel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Destina Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Destina Otel Özellikler

Mekan Özellikleri
Havuz başı Şehir dışında
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Destina Otel Sık Sorulan Sorular

Destina Otel düğün fiyatları ne kadar?

Destina Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Destina Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Destina Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Destina Otel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Destina Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Destina Otel düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Destina Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Destina Otel düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Destina Otel Hakkında

Çam ağacı kokuları eşliğinde yeşilin her tonunu görebileceğiniz Destina Otel’de düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz!

Günbatımında havuz başındaki restoranımızı davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Her mevsim hizmet verebildiğimiz açık ve kapalı alanlara sahibiz. Restoranımızda iç mekânımızda düzenlediğimiz davetlerde havuz manzarası ile camekanlı salonumuzda konuklarınızı ağırlıyoruz. Yaz ve bahar aylarında ise açık havada doğanın huzurunda aşkınıza şahitlik ediyoruz. Davet alanlarımızda toplamda 350 kişi kapasitesi ile hizmet veriyor, profesyonel ekibimiz sayesinde her konuğunuzla özel olarak ilgileniyoruz.

Davetlerinizi tasarlamak için organizasyon firması ile anlaşma yapıyoruz. Ortak olarak çalıştığımız süreçte hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Davetlilerinizin masalarını konseptinize uygun renklerde örtüler, aksesuarlar ve masa çiçekleri ile dekore ediyoruz. Nikah masanızı, davet alanı dekorasyon çalışmalarınızı da yapıyoruz.

Süsleme ve düzenlemelerin yanı sıra mutfağımızda da yoğun bir tempoyla hazırlıklara devam ediliyor. Fethiye otel düğünleri için isterseniz yöresel lezzetler ile isterseniz de birbirinden farklı tatları bir araya getirerek düğün menülerinizi hazırlıyoruz. Bütçenize uygun düğün paketlerini menülerinizin de dahil olduğu fiyat avantajları ile tercih edebileceksiniz!

Davetlerin olmazsa olmazı müzik seçimlerinizi de yapabilirsiniz. Müzisyenlerimiz için kurulan sahnede yerlerini alan müzisyenlerimiz henüz gece başlarken konuklarınızı hafif müzik ile karşılıyor. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve ziyafetler eşliğinde özel bir davet sizi bekliyor.

Üstelik davetlerinizin ardından otelimizde konaklama tercih eden misafirleriniz için iki ve üç kişilik odalarımız da hizmetinizde oluyor. Toplamda 114 adet odamızda davetinize katılan neredeyse tüm konuklarınızı ağırlayabiliyoruz.

Söz, nişan, kına gecesi ve düğün gibi organizasyonlarınız için otelimiz tercih ediyorsanız; yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan Destina Hotel iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak. Formu doldurduktan sonra da “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız!

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Babadağ Yolu Tehneli Dere Mevki Ovacık- Fethiye/ Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Destina Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.