Beyaz Beach

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyaz Beach
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Beyaz Beach Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Beyaz Beach Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beyaz Beach Sık Sorulan Sorular

Beyaz Beach düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Beach düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Beyaz Beach düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Beyaz Beach kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beyaz Beach 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Beyaz Beach düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beyaz Beach düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Beyaz Beach düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Beach düğün dışında davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Beyaz Beach Hakkında

Deniz kenarında mavi gökyüzüyle mavi denizin kavuştuğu çizgi arkanızda bir fon oluştururken hayatınızı sevdiğiniz kişiyle birleştirecek imzayı atmak ister misiniz?

Cevabınız eğer “Evet” ise Beyaz Beach Club’a davetlisiniz! Uzun yıllardır deniz kenarındaki nefis konumumuz, düzenlediğimiz etkinlik ve organizasyonlardan sonra büyük memnuniyetle uğurladığımız misafirlerimizin bize kattığı motivasyonla hizmet veriyoruz. Güler yüzlü ve işinde uzman personelimiz davetinizin hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmesi ve misafirlerinizin mutluluğu için her zaman yanınızda oluyor.

Beyaz Beach’te yıllardır düzenlediğimiz organizasyonlardan büyük tecrübe elde ettik. Peki bu zamana kadar Beyaz Beach Bodrum’da ne gibi etkinlikler düzenledik?

-Düğün
-Beyaz Geceler konseptiyle düzenlenen davetler
-Nişan
-Konser
-VIP Partiler

Beyaz Beach’te 100 ila 200 kişilik davetliyi ağırlayabiliyoruz. Eşsiz Bodrum manzarası beraberinde beyaz giydirmelerle süslenmiş iskelemizde misafirlerinizi harika bir atmosfer karşılıyor! Gecede servis edilecek yemeklerden, oturma düzenine kadar pek çok konuda isteklerinize göre esneklik gösterebiliyoruz. Beyaz Beach’e, davetiniz öncesinde gelerek usta aşçılarımız tarafından hazırlanan leziz yemeklerden oluşan menülerimi tadabilirsiniz. Bu sayede damak zevkinize en uygun lezzetlerden oluşan bir menü oluşturabilirsiniz. Masaların nasıl dizayn edileceği konusunda da gelecek misafirlerinize göre özel aile masaları oluşturabiliriz. Nikâh masamız da mekânın her yerinden rahatça görülebilen bir konumda. Bu sayede tüm davetlileriniz yüzünüzdeki gülümsemeye tanıklık edebilirler!

Anlaşacağımız kameraman ve fotoğrafçılarla beraber düğününüzü unutulmaz kılıyoruz! Gecenin en güzel anlarını en güzel açılardan kayıt altına alacak ekip arkadaşlarımızla bu güzel davette yaşadıklarınızı yıllar sonra da hatırlama imkânına sahip olacaksınız.

Hayatınızı birleştireceğiniz ve bu mutluluğu tüm dostlarınızla paylaşacağınız harika gecenizi Beyaz Beach’te düzenleme kararı aldıysanız bize hemen ulaşabilirsiniz! Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Unutulmaz davetinizde bir arada olmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Aktur Beyaz Beach Bodrum-Muğla/Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Beach Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.